Domů
PDF Tisk Email
Sobota, 07 Březen 2009 09:37

Ubytování a stravování

Ubytování  a stravování na hokejové turnaje v Mostě (Easter cup, Summer cup a Christmas cup) je
zajištěno dle dispozic v níže uvedených ubytovacích a restauračních zařízeních...

1. Hotel Cascade je umístěn v centru města Mostu v těsné blízkosti Magistrátu, Městského divadla
a obchodního komplexu Central Most cca 10 minut pěšky od zimního stadionu.
Hotel prošel postupnou  rekonstrukcí. Ubytovací kapacita je cca 200 lůžek ve třídě
Superior double room. Třída Supperior double room poskytuje vysoký komfort v
nově zrekonstruovaných pokojích vybavených sprchovým koutem, sociálním
zařízením, TV a bezdrátovým připojením k internetu. Více zde


2. Hotel RING se nachází v obci Svinčice 7 km od zimního stadionu v Mostě. Kapacita hotelu je cca 100 lůžek.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Obec Svinčice je známá chovem koní, takže je možno domluvit
jízdu na koních nebo romantickou projížku v kočáře. Odpočinout si můžete v hotelovém atriu
(možnost grilování) nebo v našich dvou restauracích. V areálu hotelu se nachází sauna, posilovna,
fitnes centrum, pinponkový stůl atd. Více zde .

3. Pizzeria Capranica

restaurace, která se nachází na zimním stadionu v Mostě. K obědu čeká na hokejisty hlavní jídlo,
polévka, zákusek, salát nebo kompot a nealko nápoj. K večeři hlavní jídlo, salát nebo kompot a nealko
nápoj. Dále pizzeria nabízí velký výběr pizz, těstovin, salátů, minutek a specialit. Samozřejmostí jsou
mléčné, alkoholické, nealkoholické koktejly, zmrzlinové poháry, domácí moučníky a v neposlední řadě
velký výběr vín a ostatních nápojů.



 
PDF Tisk Email
Sobota, 07 Březen 2009 09:36

Město Most na severu Čech

Most je nevelké město na úpatí Krušných Hor. Každé město má svoji charakteristickou tvář. Pro Most je typická především moderní architektura, do níž je včleněno několik málo historických prvků, pocházejících z původního města, jež muselo ustoupit těžbě nerostných surovin. Jedná se zejména o přesunutý děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, moderní dominantou je pak budova Městského divadla. Již z dálky je vidět hrad Hněvín, čnící na stejnojmenném vrchu, odkud je překrásný pohled na město. Na své si ovšem nepřijdou pouze milovníci pamětihodností. Most vyniká i spoustou kulturních a sportovních akcí. K dispozici je plavecký zábavní areál Aquadrom, fandové koňských dostihů mohou navštívit dostihový areál Hipodrom a milovníci burácejících motorů pak závodní okruh Autodrom. I takové je město Most.

Hrad Hněvín

Děkanský kostel Nanebevzetí Pany Marie

 Autodrom                            

Hipodrom

Golf

Aquadrom

Jezero Matylda

 
PDF Tisk Email
Sobota, 07 Březen 2009 09:35

Propozice turnaje:

1. Hrací doba a systém turnaje
U 16 - ročník 1999/2000 - 3x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje
U 14 - ročník 2001/2002 - 3x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje
U 12 - ročník 2003/2004 - 2x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje
U 10 - ročník 2005/2006 - 2x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje  
U  8 - ročník 2007/2008 - 2x20 minut hrubého času, podle pravidel mini hokeje (4+1)
Hraje se ve skupinách každý s každým. Dále Play off o každé umístění (každý tým sehraje min 5 utkání).

2. Věk hráčů,zahájení a ukončení turnaje
U 16 - ročník 1999/2000:  zahájení 30.03.15  v 08,00 hodin, ukončení 01.04.15  v 16,00 hodin
U 14 - ročník 2001/2002:  zahájení 07.04.15  v 08,00 hodin, ukončení 09.04.15  v 16,00 hodin
U 12 - ročník 2003/2004:  zahájení 10.04.15  v 08,00 hodin, ukončení 12.04.15  v 16,00 hodin
U 10 - ročník 2005/2006:  zahájení 03.04.15  v 08,00 hodin, ukončení 05.04.15  v 16,00 hodin
U   8 - ročník 2007/2008:  zahájení 27.03.15  v 08,00 hodin, ukončení 29.03.15  v 16,00 hodin

Dívky v kategoriích 1999-2002 mohou hrát o 2 roky starší, v kategoriích 2003-2008 mohou hrát o 1 rok starší. 

3. Hodnocení turnaje
a) ve skupinách - počet bodů, vzájemná utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, los
b) v play off při nerozhodném výsledku 3 trestná střílení, dále po 1 do rozhodnutí

4.Ceny
Po každém utkání budou  vyhlášeni  nejlepší  hráči utkání (diplom a věcná cena). Každý aktivní  účastník turnaje obdrží  pamětní tričko, všechna družstva obdrží diplomy dle pořadí. Mužstva na 1.-3. místě obdrží pohár a medaile. Nejlepší brankář, obránce, útočník, hráč obdrží diplom a věcnou cenu.

5. Podmínky a způsob přihlášení
Zaslat nejpozději do 31.1.2015 na e-mailovou adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   přihlašovací formulář nebo vyplnit tento přihlašovací formulář do stejného data. Po podání přihlášky Vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol pro platbu startovného. Do 28.02.2015 obdržíte informace s rozpisem turnaje. Obdržením informací s rozpisem turnaje je potvrzena vaše účast v turnaji.

6. Turnaj řídí
Generální  manažer:
Zdeněk Kolman
mob : + 420 736  673 448
e-mail :  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

7. Pořadatel turnaje
Avantgard Hockey "o.s."
Vl.Majakovského 2093/9
434 01 Most, Czech republic
IČ: 01802488
číslo účtu: 107-5353660277/0100

8. Úprava ledu
3x15 min. - po odehraném utkání
2x15 min. - po 2 odehraných utkáních
2x20 min. - po 2 odehraných utkáních

9. Zdravotní služba
Zajišťuje pořadatel.

10. Námitky
Veškeré námitky je nutno podat písemně do 15 minut po skončení utkání vedení turnaje spolu s vkladem 500,- Kč. V případě uznání protestu bude vklad vrácen.

11. Rozhodčí
Zajišťuje pořadatel.

12. Dresy
Každé družstvo musí mít 2 sady dresů rozdílných barev.

13. Identifikace hráčů
U zahraničních týmů: cestovní pasy
U domácích týmů: platné registrační průkazy

14. Startovné
pro všechny kategorie 8 000,-Kč
Startovné je nutné zaplatit do 14 dnů od zaslání variabilního symbolu na číslo účtu: 107-5353660277/0100. V případě odřeknutí účasti propadá startovné ve prospěch pořadatele turnaje.

15. Ubytování a stravování
Každému mužstvu, které projeví zájem v přihlašovacím formuláři do 31.1. 2015 zařídíme  ubytování a stravování. Ubytování a stravování pro účastníky turnaje je možné jen v partnerských ubytovacích a restauračních zařízeních, které výhradně zařizuje pořadatel turnaje. Hotely jsou uvedeny zde .

 
PDF Tisk Email
Sobota, 07 Březen 2009 09:35

Propozice turnaje:

1. Hrací doba a systém turnaje
U 12 - ročník 2003/2004 - 3x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje
U 10 - ročník 2005/2006 - 2x15 minut čistého času, podle pravidel ledního hokeje
U   8 - ročník 2007/2008 - 2x20 minut hrubého času, podle pravidel mini hokeje (3+1)
U   6 - ročník 2009/2010 - 2x20 minut hrubého času, podle pravidel mini hokeje (4+1)
Hraje se ve skupinách každý s každým. Dále Play off o každé umístění (každý tým sehraje min 5 utkání).

2. Věk hráčů,zahájení a ukončení turnaje
U 12 - ročník 2003/2004:  zahájení 14.12.15  v 08,00 hodin, ukončení 16.12.15  v 16,00 hodin
U 10 - ročník 2005/2006:  zahájení 07.12.15  v 08,00 hodin, ukončení 09.12.15  v 16,00 hodin
U   8 - ročník 2007/2008:  zahájení 10.12.15  v 08,00 hodin, ukončení 11.12.15  v 16,00 hodin
U   6 - ročník 2009/2010:  zahájení 17.12.15  v 08,00 hodin, ukončení 18.12.15  v 16,00 hodin

Dívky v kategoriích 2003-2004 mohou hrát o 2 roky starší, v kategoriích 2005-2010 mohou hrát o 1 rok starší. 

3. Hodnocení turnaje
a) ve skupinách - počet bodů, vzájemná utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, los
b) v play off při nerozhodném výsledku 3 trestná střílení, dále po 1 do rozhodnutí

4.Ceny
Po každém utkání budou  vyhlášeni  nejlepší  hráči utkání (diplom a věcná cena). Každý aktivní  účastník turnaje obdrží  pamětní tričko, všechna družstva obdrží diplomy dle pořadí. Mužstva na 1.-3. místě obdrží pohár a medaile. Nejlepší brankář, obránce, útočník, hráč obdrží diplom a věcnou cenu.

5. Podmínky a způsob přihlášení
Zaslat nejpozději do 30.09.2015 na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript    přihlašovací formulář nebo vyplnit tento přihlašovací formulář do stejného data. Po podání přihlášky Vám budou zaslány informace a faktura pro platbu startovného, ubytování a stravy atd. Do 31.10.2015 obdržíte informace s rozpisem turnaje. Obdržením informací s rozpisem turnaje je potvrzena vaše účast v turnaji.

6. Startovné
Startovné je 8 000,-Kč, které obsahuje pronájem ledové plochy, rozhodčí, časomíru, lékařskou službu, ceny, poř.službu, atd.

7. Ubytování a stravování
Každému mužstvu, které projeví zájem v přihlašovacím formuláři do 30.09. 2015 zařídíme  ubytování a stravování. Ubytování a stravování pro účastníky turnaje je možné jen v partnerských ubytovacích a restauračních zařízeních, které výhradně zařizuje pořadatel turnaje. Hotely jsou uvedeny zde .

8. Storno poplatky
  50 % z ceny faktury 15 - 30 dní
  80 % z ceny faktury   4 - 14 dní
100 % z ceny faktury   1 -   3 dny
Toleruje se 10 % z objednaných osob při neúčasti na turnaji

9. Úprava ledu
3x15 min. - po odehraném utkání
2x15 min. - po 2 odehraných utkáních
2x20 min. - po 2 odehraných utkáních

10. Zdravotní služba
Zajišťuje pořadatel.

11. Námitky
Veškeré námitky je nutno podat písemně do 15 minut po skončení utkání vedení turnaje spolu s vkladem 500,- Kč. V případě uznání protestu bude vklad vrácen.

12. Rozhodčí
Zajišťuje pořadatel.

13. Dresy
Každé družstvo musí mít 2 sady dresů rozdílných barev.

14. Identifikace hráčů
U zahraničních týmů: cestovní pasy
U domácích týmů: platné registrační průkazy

15. Turnaj řídí
Generální  manažer:
Zdeněk Kolman
434 01 Most
mob : + 420 736  673 448
e-mail :  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

16. Pořadatel turnaje
Avantgard Hockey "o.s."
Vl.Majakovského 2093/9
434 01 Most, Czech republic

 
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Únor 2009 15:49

Letní hokejová škola AVANTGARD 

            Vážení sportovní přátetelé, dovolejeme si pozvat mladé hokejisty na 7.ročník HOKEJOVÉ ŠKOLY AVANTGARD do Mostu. Naší hlavní prioritou je naučit nebo zdokonalit mladé hráče v bruslení, vedení kotouče, přihrávce, střelbě, zakončení a základních herních činnostech. Výsledky z naší dlouhodobé činnosti u mládeže nás k tomu opravňují. Hráče, které jsme v minulosti trénovali nebo se zúčastňovali našich kempů a Hokejové školy tak patří k nejlepším hráčům ve svých oddílech. Již se můžeme pochlubit 4 hráči v reprezentaci do 16 let, 2 hráči v reprezentaci do 17 let, 2 hráči ve Slovenské reprezentaci do 16, 17 a 18 let a minimálně 20 hráči, kteří hrají nebo hráli extraligy dorostů a juniorů. Hráčům se věnujeme celeročně. V přípravném období pořádáme Víkendové kempy na ledě. Víkendové kempy navazují na hokejovou školu a jsou brány jako celeoroční příprava jednotlivce v hokejových dovednostech. Dále vytváříme mladým hráčům možnost účastnit se preztižních hokejových turnajů u nás a ve světě (např. Christmas cup, Easter cup a Summer cup v Mostě, Challenge cup v Praze, v Kanadě, Rusku a mnoha dalších zemí). video zde 

     termíny a ročníky:       

     19.07. - 25.07.2015    ročníky 1998 - 2008
     26.07. - 01.08.2015    ročníky 1998 - 2008
     02.08. - 08.08.2015    ročníky 1998 - 2008
     09.08. - 15.08.2015    ročníky 1998 - 2008 

     cena:  

     8 499,- Kč  (329 Euro)  1 týden

     cena zahrnuje:   

  • ubytování 6 nocí
  • 5xdenně strava  
  • pitný režim
  • min. 2 hodiny ledové plochy denně 
  • tělocvična
  • bazén
  • dozor 24 hodin denně
  • beseda s rodiči (raut)
  • dárky hokejové školy (tričko s logem školy, ceny v soutěžích)
  • zdravotnické zabezpečení
  • náplň tréninků:

  • bruslení,powerskating,technika bruslení 
  • individuální  herní činnost - střelba,zakončení,vedení kotouče,přihrávka,příjem přihrávky,hra do těla
  • herní činonosti-obranná hra,přechod do útoku 
  • speciální trénink brankářů,obránců a útočníků  
  • video rozbor
  • suchá příprava - obratnost,strečink,gymnastika,atletika,posilovací cviky 
  • in-line bruslení
  • míčové hry, florbal, stolní tenis
  • soutěže a jejich vyhodnocení
  • hlavní trenéři školy :

  • Zdeněk Kolman 
  • Daniel Šoustek
  • Lukáš Melichar - trenér brankářů
  • všeobecné podmínky:

  • sraz je v den nástupu ve 18,00 hodin na zimním stadionu v Mostě 
  • konec v den ukončení ve 12,00 hodin na zimním stadionu v Mostě 
  • hokejovou výstroj, hokejku, tenisky, plavky, florbalku, oblečení do tělocvičny, běžné oblečení, přezuvky  
  • kartu pojištěnce 
  • potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti a bezinfekčnost 
  • kontakt : tel: 736 673 448 nebo e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • Přihlášky:
    Své přihlášky posílejte nejpozději do 31. 05. 2015 prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  .  Společně s přihláškou, tedy do termínu 31. 05. 2015, musí být zaplacena záloha ve výši 3.000,- Kč  na účet č. 107-5353660277 / 0100 . Zbytek ceny na 1.týden 5.499,- Kč  je splatný do 30. 06. 2015 na stejný účet. Jako variabilní symbol obou plateb uvádějte rodné číslo syna.

    Těšíme se na Vaši účast!

     

     

     

     

     

      

     

     

      

 

 

 

 

 

  

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 21:18

Christmas Cup 2007 

CZECH REPUBLIC – MOST 

Ročník – born 1993/94  14. – 16.12. 2007

1. PROFS RIGA (Lv) 
2. TEFORD ROCKETS (Eng) 
3. TEAM NORTHWEST (Cz) 
4. HC MOST (Cz)
5. EASTER BUNNIES (Cz) 
 

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – LUKKE BRITTLE (Telford Rockets)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Ojars Shmauksteus (PROFS Riga)
slalom – slalom . Jakub Dvořák (Eastetr Bunnies)
přesnost – shooting on target : Pavel Tribuncovs (PROFS Riga)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Lukke Brittle (Telford Rockets)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Mark Scetinskij (PROFS Riga)  

Ročník – born 1997/98   17. – 19.12. 2007

1. KLH CHOMUTOV 
2. HC SLASVOJ ZBRASLAV 
3. HC ROUDNICE NAD LABEM 
4. HC SPARTA PRAHA

účastníci play off :
HC Sareza Ostrava, HC Lev Hradec Králové, HC Dvůr Králové, Náchod, HC Letci Letňany

Účastníci turnaje:
ZVVZ Milevsko, HC Geus Kladno, HŠ Svišť(Sk), HC Kometa Group a.s. Brno, HC Stadion Teplice, HC Děčín, SC Kolín, HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Draci Bílina, Budapest Stars(H), Easter Bunnies (Cz)


nejproduktivnější hráč – The most produktive player – Ondřej Procházka (HC Roudnice nad Labem)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Petr Kalina (HC Roudnice nad Labem)
slalom – slalom : Marek Kovalski (HC Sareza Ostrava)
přesnost – shooting on target : Michal Jelínek (ZVVZ Milevsko)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Ondřej Procházka (HC Roudnice nad Labem)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : David Stahl (HC Geus Kladno)     


Ročník – born 1999/00  21. – 22.12. 2007

1. HC STADION TEPLICE 
2. HC LETCI LETŇANY 
3. HC SAREZA OSTRAVA
4. BK MLADÁ BOLESLAV

Účastníci turnaje:

Easter Bunnies, HC Sparat Praha, HC Slavia Praha, HC Vajgar Jindřichův Hradec, HC Děčín, HC Meteor Třemošná, HC Most A, HC Most B, HC Levv Hradec Králové, HC Slavoj Zbraslav, HC Slovan Ústečtí Lvi


nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  - Matěj Remiáš (HC Sareza Ostrava)
nejlepší obránce – best defensmann – Vojtěch Kropáček (HC HC Letci Letňany)
nejlepší útočník – best forvard –Petr Chlán (HC Stadion Teplice)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating – Marina Mašková (HC Stadion Teplice)
slalom – slalom – Pavel Kordule (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target – Vojta Limanovský (HC Slavia Praha)
nájezdy hráč – riding on goal (player) – Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) –Jiří Patera (HC HC Slavia Praha)    

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 21:18

 

Christmas Cup 2008

CZECH REPUBLIC – MOST 

Ročník – born 1996 / 1997     20. 12. – 22. 12. 2008

1. EASTER BUNNIES (Cz)
2. HC KOMETA GROUP (Cz)
3. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
4. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
5. HC MOST (Cz)
6. HC ROUDNICE NAD LABEM (CZ)

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – RADEK KOBLÍŽEK (HC Kometa Group)

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost –  speed skating : Tomáš Hájek (HC Roudnice nad Labem)
slalom – slalom : Dominik Knap (HC Kometa Group)
přesnost – shooting on target : Štěpán Sedláček (HC Dvůr Králové Náchod)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Lukáš Čichovský (HC Roudnice nad Labem)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Richard Suk (HC Roudnice nad Labem)

Ročník – born 2000 / 2001     18. 12. – 19. 12. 2008

  1. HOCKEY TALENT ACADEMY (Cz)
  2. HC SLASVOJ ZBRASLAV A (Cz)
  3. HC SLAVIA PRAHA A (Cz)
  4. SK ČERNOŠICE (Cz)
  5. HC LETCI LETŇANY (Cz)
  6. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
  7. HC STADION TEPLICE (Cz)
  8. HC DĚČÍN (Cz)
  9. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
10. HC MOST (Cz)
11. HC SLAVIA PRAHA B (Cz)
12. HC SLAVOJ ZBRASLAV B (Cz)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Richard Mucha (Hockey Talent Academy)
slalom – slalom : David Jindra (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target : Martin Bláha (HC Slavoj Zbraslav A)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : David Vitouch (HC Slavoj Zbraslav B)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Jakub Kašpar (HC Slavoj Zbraslav A) a Ondřej Skokan (HC Stadion Litoměřice)

Ročník – born 1998 / 1999     15. 12. – 17. 12. 2008

  1. HOCKEY TALENT ACADEMY (Cz)
  2. SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (Cz)
  3. HC MOST (Cz)
  4. HC SLAVOJ ZBRASLAV (Cz)
  5. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
  6. HC LETCI LETŇANY (Cz)
  7. KLH CHOMUTOV (Cz)
  8. HC DĚČÍN (Cz)
  9. HC LEV HRADEC KRÁLOVÉ (Cz)
10. GUILFORD FIREFLIES (Eng)
11. HC DRACI BÍLINA (Cz)
12. HC STADION TEPLICE (Cz)
13. HC SPARTAK VLAŠIM (Cz)

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – MARTIN NEČAS (HC Žďár nad Sázavou)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Nikola Zdráhalová (HC Dvůr Králové Náchod)
slalom – slalom : Martin Kučera (HC Draci Bílina)
přesnost – shooting on target : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Jan Synáč (HC Slavoj Zbraslav) a Václav Burda (HC Letci Letňany)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Štěpán Kouba (HC Hradec Králové), Lukáš Oroszki (HC Slavoj Zbraslav) a Šimon Havlík (HC Děčín)

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 21:02

Christmas Cup 2006 

CZECH REPUBLIC – BÍLINA, MOST, TEPLICE

Ročník – born 1992/93  15. – 17.12. 2006

1. RUSSIAN TVER. HOCKEY CLUB  (Ru)
2. PROFS RIGA  (Lv)
3. HC LETCI LETŇANY 
4. HC ČESKÉ BUDĚJOVICE 
5. HC MOST
6. HC DRACI BÍLINA 
7. TELFORD VENOM (Eng.)
8. CHELMSFORD BRAVES (Eng) 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper : Marek Hučík (HC České Budějovice)
nejlepší obránce – best defensmann : David Kulich (HC Letci Letňany)
nejlepší útočník – best forvard : Yevgeniy Belov (Russian Tver.Hockey Club)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Edgards Klavinsh (Profs Riga)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating :Yevgeniy Belov (Russian Tver.Hockey Club)
slalom – shooting on tagerts : Krishs Lipsbergs (PROFS Riga)
přesnost – slalom : Vladimír Franěk (HC Most)
nájezdy hráč – raiding on goal (player) : Michal Švihálek (HC České Budějovice)
nájezdy brankář – raiding on goal (goalkeeper) :  Dan Kundert (HC Most)    

 

Ročník – born 1994/95  27. – 29.12. 2006

1. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV 
2. BUDAPEST STARS (H) 
3. KLH CHOMUTOV 
4. HC STADION LITOMĚŘICE
5. HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 
6. HC MOST 
7. ECC PREUSSEN BERLIN (D) 
8. EASTER BUNNIES (Cz)
9. HC DRACI BÍLINA  
 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : André Horváth (Budapest Stars)¨
nejlepší obránce – best defensmann : Jaromír Chmel (HC Stadion Litoměřice) 
nejlepší útočník – best forvard : Ivan Řehoř (HC Most)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Hardi Márton (Budapešť Stars)
slalom – slalom : Niclas Koch (ECC Preussen Berlin)
přesnost – shooting on target : David Cvrk (KLH Chomutov)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : David Kutna (HC Mariánské Lázně) 
 


Ročník – born 1996/97   13. – 20.12. 2006
zimní stadion/ice arena  Bílina (final matches)

1. CZECH BUCANIERS
2. HC METEOR TŘEMOŠNÁ
3. HC DVUR KRÁLOVÉ NÁCHOD
4. HC LASSELSBERGER PLZEŇ
 

zimní stadiony/ice arenas  Bílina, Teplice                

1.-2. HC METEOR TŘEMOŠNÁ                     
1.-2. HC LASSELSBERGER PLZEŇ               
3.-4. BUDAPEST STARS (H)                            
3.-4. SC KOLÍN                                                  
5.     RIGA 96 (Lv)                                              
6.     BK MLADÁ BOLESLAV                          
7.     HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM   
8.     HC DRACI BÍLINA
9.     HC DĚČÍN
10.   KLH CHOMUTOV
11.   HC METUJE
12.   HC STADION LITOMĚŘICE
13.   HC MOST
14.   IHC PÍSEK
15.   CHELMSFORD CHEROKIES (Eng.)

 zimní stadion/ice arena Teplice

1. CZECH BUCANIERS
2. HC DVUR KRALOVÉ NÁCHOD
3. EASTER BUNNIES
4. HC DYJE BŘECLAV
5. HC STADION TEPLICE
6. HC LETCI LETŇANY

 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : Lukeš Viktor (HC Lasselsberger Plzeň)
nejlepší obránce – best defensmann : Jessica Burrows (Chelmsford Cherokies)
nejlepší útočník – best forvard : Pavel Zacha (Czech Bucaniers)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Tomáš Kučera (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating:Patrik Opava (Lasselsberger Plzeň)
slalom – slalom: Baljer Levente (Budapest Stars)
přesnost – shooting on target:Václav Krliš (Lasselsberger Plzeň)
nájezdy hráč – raiding on goal (player): Radek Rovenský (Meteor Třemešná), Tomáš Husák(HC Stadion Litoměřice ), Jan Ordoš (Slovan Ústí nad Labem), Jiří Ondráček (Czech Bucaniers)
nájezdy brankář – raiding on goal(goalkeeper): Ondřej Martínek (SC Kolín), Aleš Homolka (HC Stadion Litoměřice), Lukáš Hosnédl (HC Most), Antos Turko (Riga 96), Jakub Kubánek (Slovan Ústí nad Labem), Martin Ptáček (Czech Bucaniers), David Holub (HC Dyje Břeclav)

 

Ročník – born 1998/99  21. – 22.12. 2006 

  1. HC SPARTA PRAHA 
  2. BK MLADÁ BOLESLAV 
  3. HC HRADEC KRÁLOVÉ 
  4. HC LETCI LETŇANY 
  5. SLAVIA PRAHA 
  6. HC RABAT KLADNO 
  7. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV 
  8. HC MOST
  9. HC KARLOVY VARY
10. GUILDFORD FIRESTREAKS (Eng)
11. HC STADION TEPLICE
12. HC LETCI LETŇANY
13. HC DRACI BÍLINA
14. HC KUTNÁ HORA
15. HC SLAVIA PRAHA B
16. KOMETA GROUP
 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : Dan Štěrba (BK Mladá Boleslav)
nejlepší obránce – best defensmann : Jiří Vozár (HC Most)
nejlepší útočník – best forvard : Václav Mařík (HC Letci Letňany)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Filip Helt (HC Most)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating: Radovan Pavlík(HC Lev Hradec Králové)
slalom – slalom: Pavel Kordule (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target: David Uhřík (Kometa Group)
nájezdy hráč – raiding on goal(player): Štěpán Urbánek (HC Draci Bílina)
nájezdy brankář – raiding on goal(goalkeeper): Dominik Šorf (Slavia Praha)    


 

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 19:30

Christmas Cup 2005 - CZECH REPUBLIC – Bílina,Litoměřice 

Ročník – born 1993/94  16. – 18.12. 2005

1. TELFORD VENOM (GB)
2. TEAM NORDWEST
3. SK KADAŇ
4. HC LETCI LETŇANY
5. HC LOUNY
6. HC STADION LITOMĚŘICE B
7. HC LITOMĚŘICE
 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : MICHAL CHMEL (Litoměřice)
nejlepší obránce : OTA KUCHAŘ (Nortwest) 
nejlepší útočník : LUKE BRITTLE (Telford)
nejproduktivnější hráč : STANISLAV HORVÁTH (Kadaň)

dovednostní soutěže

rychlost : Radek Srb (Louny)
slalom : Luke Brittle (Telford)
přesnost : Filip Chvojka (Litoměřice)
nájezdy hráč : Kuba Šrámek (Nordwest)
nájezdy brankář : Tomáš Karásek (Litoměřice )


Ročník – born 1995/96  19. – 21.12. 2005

  1. HC SPARTA PRAHA
  2. HC YTONG BRNO
  3. BUDAPEST STARS (H)
  4. HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
  5. TEM NORTHWEST
  6. IHC PÍSEK
  7. KLH CHOMUTOV
  8. HC LETCI LETŇANY
  9. HC STADION TEPLICE
10. HC BANÍK MOST
11. HC DRACI BÍLINA
12. HC BANÍK MOST B
 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : GUZSTÁV HORVÁTH (Budapest)
nejlepší obránce : JAN TICHÝ (Northwest)  
nejlepší útočník : ADAM ZBOŘIL (Brno)
nejproduktivnější hráč : VÍTĚZSLAV DŮM (Northwest)

dovednostní soutěže

rychlost : Iljas Išchoev (Sparta)
slalom : Jan Tichý (Northwest)
přesnost : Jiří Vlastník (Northwest)
nájezdy hráč : Jiří Bendík (IHC Písek)
nájezdy brankář : David Pircchaliasvili (Sparta)


Ročník – born 1997/98  22. – 23.12. 2005

  1. HC LEV HRADEC KRÁLOVÉ
  2. HC STADION TEPLICE
  3. HC SLAVIA PRAHA
  4. HC SPARTA PRAHA
  5. HC DĚČÍN
  6. HC ENERGIE KARLOVY VARY
  7. HC BANÍK MOST
  8. HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
  9. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV
10. HC DRACI BÍLINA
11. HC RABAT KLADNO
12. HC SLAVIA PRAHA B 
 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : Robin Zvědělík (Teplice)
nejlepší obránce : Albert Michnáč (Sparta)   
nejlepší útočník : František Hnik (Hradec Králové)

dovednostní soutěže

rychlost : Lukáš Netolický (Slavia)
slalom : Filip Hronek (Hradec Králové)   
přesnost : Patrik Voříšek (Litvínov)
nájezdy hráč : Marek Chocholoušek (Litvínov)
nájezdy brankář :  Adam Brizgala (Sparta)    

                              

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:53

Christmas Cup 2004 - CZECH REPUBLIC – BÍLINA 

Ročník – born 1991/92  27. – 29.12. 2004

1. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV
2. PZ KLADNO
3. HC DRACI BÍLINA
4. IC GENTOFTE (DK)
5. HC STADION LITOMĚŘICE 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : Jan Kopýtko (Litvínov)
nejlepší obránce : Miroslav Škola (Stadion)
nejlepší útočník : Martin Gebhart (Kladno)
nejproduktivnější hráč : Jaroslav Wágner (Bílina)

dovednostní soutěže

rychlost : Petr Rosol (Litvínov)
slalom : Jan Schuldes (Bílina)
přesnost : Pavel Stechmüller (Kladno)
nájezdy hráč : Nikolaj Rosenthal (Gentofte)
nájezdy brankář : Jan Kopýtko (Litvínov)

 

Ročník – born 1993/94  17. – 19.12. 2004

 1. HC PETERGOF (Ru)
 2. HC Sport.škola N10 GRODNO (Blr)
 3. HC GOMEL (Blr)
 4. SK KADAŇ
 5. TEAM CZECH REPUBLIC
 6. HC DRACI BÍLINA
 7. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV
 8. TELFORD VENOM (Eng) 
 9. HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM
10.HC DĚČÍN
 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : Milan Malý (Bílina)
nejlepší obránce : O.Filippov (Grodno)
nejlepší útočník : Luke Brittle (Telford)
nejproduktivnější hráč : Alexey Možaev (Petergof)

dovednostní soutěže

rychlost : Havrus Artur (Grodno)
slalom : Josef Prokop (Děčín)
přesnost : Zatsav Barys (Gomel)
nájezdy hráč : Jakub Šrámek (Czech)
nájezdy brankář : Kryštof Kudrhalt (Děčín), Martin Dimitrov (Kadaň), Axdal Tony (Bílina)

 

Ročník – born 1995/96  21. – 22.12. 2004

1. HC SPARTA PRAHA
2. HC LETCI LETŇANY
3. HC YTONG BRNO
4. HC STADION TEPLICE
5. HC DRACI BÍLINA
6. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV
7. HC MOST 

nejlepší hráči turnaje

nejlepší brankář : Patrik Spěšný (Teplice)
nejlepší obránce : Burda Patrik (Bílina)
nejlepší útočník : Michal Neuman (Letňany)
nejproduktivnější hráč : Pavel Jenyš (Brno)

dovednostní soutěže

rychlost : Matěj Hes (Letňany)
slalom : Jakub Durdil (Sparta)
přesnost : Robert Jehlík (Litvínov)
nájezdy hráč : Patrik Burda (Bílina)
nájezdy brankář : Marek Mutl (Teplice)

 

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:37

Christmas Cup 2003 - CZECH REPUBLIC 

18 – 21.12.2003  ročník – born 1992-1993
Bílina, Plzeň 

1. HC Rabat Kladno  
2. Team Austria    
3. HC Lasselsberger Plzeň
4. HC Slovan Ústí nad Labem
5. HC Chemopetrol Litvínov 
6. Telford Venom ( Eng )
7. HC Draci Bílina A   
8. HC Draci Bílina B  

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Petr Bauer (Kladno)
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Jakub Faschinbauer (Plzeň)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Lukáš Svoboda (Plzeň) 
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Calum Davis (Telford), Jakub Dvořák (Litvínov), Martin Vácha (Plzeň) 
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Václav Kabátník (Ústí) 



22 - 23.12.2003  ročník – born 1994-1995      
Bílina  

1. HC Baník Most
2. HC Ytrong Brno 
3. HC Stadion Litoměřice 
4. HC Chemopetrol Litvínov 
5. HC Lasselsberger Plzeň 
6. SK Kadaň 
7. HC Draci Bílina
8. Telford Venom (Eng)

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Martin Šimandl (Plzeň )
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Petr Macháček (Kadaň), Marek Potůček (Plzeň)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Venus Ross (Telford)
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Vladimír Pospíšil (Litvínov), Ondřej Sýkora (Litvínov), Marek Kousalík  (Brno)
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Josef Sobotka (Bílina), James Oven Jones (Telford) 

 

26 – 28.12.2003  ročník – born 1990-1991
Bílina, Litvínov 
  
1. HC Rabat Kladno
2. HC Chemopetrol Litvínov
3. Team Austria (90)
4. Czech Republic (91) 
5. HC Lasselsberger Plzeň
6. KLH Klášterec nad Ohří
7. Team Austria (91)
8. HC Draci Bílina
                                

dovednostní soutěže – skill competition
rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Patrik Maier (Austria )
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Radko Gudas ( Kladno)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Jakub Mužík (Kladno)
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Luboš Kobera (Plzeň), Ondřej Havlíček (CR)
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Lukáš Bína (CR)

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:17

Christmas Cup 2002 - CZECH REPUBLIC 

18 – 20.12.2002 ročník – born 1987-1988   
Bílina,Litvínov, Most                      

 1. HC Vagnerplast Kladno
 2. HC Keramika Plzeň
 3. HC Chemopetrol Litvínov
 4. SK Horácká Slavia Třebíč
 5. HC Stadion Teplice
 6. KLH Chomutov
 7. HC Baník Most
 8. HC Krokodýli Brno                 
                                                      

21 - 22.12.2002 ročník – born 1993-1994 
Bílina, Kadaň 

  1. Gedos Nový Jičín   
  2. HC Keramika Plzeň
  3. HC Sparta Praha 
  4. SK Kadaň 
  5. Bílí Tygři Liberec
  6. HC Baník Most 
  7. HC Vagnerplast Kladno
  8. Telford Venom (Eng)
  9. HC Draci Bílina 
10. HC Slavia Praha

27 – 29.12.2002  ročník – born 1989-1990
Bílina,Litvínov 

  1. Czech Republic (90)                                          
  2. Team Austria (90)                                        
  3. HC Keramika Plzeň                        
  4. HC Chemopetrol Litvínov                        
  5. HKm Nitra                             
  6. Ytong Brno                                 
  7. HC Slovan Ústí nad Labem           
  8. HC Draci Bílina     

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:11

Christmas Cup 2001 - CZECH REPUBLIC  

18 – 22.12.2001 ročník – born 1987-1988                   
Most, Litvínov, Bílina, Kladno, Plzeň, Chomutov, Děčín, Paegas arena Praha

 1. HC Krokodýli Brno
 2. Manheimer ERC (D)
 3. HC Rabat Kladno
 4. HKm Zvolen (SK) 
 5. Sokol Kiev (UR)
 6. HC Chemopetrol Litvínov
 7. Team Czech republic (88)
 8. HC Baník Most
 9. HC Keramika Plzeň
10. HC Sparta Praha
11. HC Junior Děčín
12. HC Strakonice
13. KLH Chomutov
14. Team Austria
15. HC Olomouc
16. Kingston Aeros (Eng)

 

 

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:08

Christmas Cup 2000 - CZECH REPUBLIC

19 – 22.12.2000  ročník – born 1987-1988   
Most, Litvínov, Bílina, Kladno, Plzeň, Chomutov, Děčín, Paegas arena Praha

  1. Team England
  2. HC Chemopetrol Litvínov
  3. HC Barum Continental Zlín
  4. KLH Chomutov 
  5. HC Sparta Praha
  6. HC Rabat Kladno
  7. Sokol Kiev (Ua)
  8. HC Baník Most
  9. HC Slavia Praha
10. Team Austria
11. Team Czech Republic (89)
12. HC Junior Děčín

 
PDF Tisk Email
Úterý, 13 Leden 2009 18:05

Christmas Cup 1999 - CZECH REPUBLIC

20 – 21.12.1999   ročník – born 1987-1988  Most, Litvínov 

  1. HC Baník Most
  2. KLH Chomutov
  3. HC Třebíč
  4. HC Zvolen 
  5. HC Chemopetrol Litvínov
  6. Sokol Kiev (UKR)
  7. HC Slavia Praha
  8. SC Kolín
  9. HC Sokolov

 

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 17:59

Kontakt

Vedení turnaje Easter Cup
Avantgard Hockey "o.s."
Vl.Majakovského 2093/9
434 01 Most
Czech Republic
tel: + 420 736 673 448
e-mail :  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
číslo bankovního účtu : 107-5353660277/0100

Generální manažer turnaje Easter Cup
Zdeněk Kolman
tel : +420 736 673 448
e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:40

Easter Cup 2006

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Most- RESULTS

Ročník – born  1996/1997  24.-26.3.2006

 1. HC Lasselsberger Plzeň (Cz)
 2. HS Pardaugava (Lv)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. HS Riga (Lv)
 5. Easter Bunnies (Cz)
 6. HC Stadion Teplice (Cz)
 7. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 8. HC Stadion Litoměřice (Cz)
 9. BK Mladá Boleslav (Cz)
10. HC Metuje (Cz)
11. HC Sparta Praha (Cz)
12. HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Karel Praveček (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce - best defensman : Liga Miljone (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Augustu Vasilonoks (HS Pardaguava)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Milan Švarc (HC Lasselsberger Plzeň)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Augustu Vasilonoks (HS Pardaguava)
slalom - slalom : Dominik Poljanský (HC Most)
přesnost - shooting on targets : Václav Krliš (HC Lasselsberger Plzeň)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Josef Jícha (HC Draci Bílina)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Mattiss Kivlenieks (HS Pardaguava)



Ročník – born  1994/1995  7.-9.4.2006

 1. CANADIAN EXPLORERS (C)
 2. BUDAPEST STARS (H)
 3. TEAM NORTHWEST (Cz)
 4. KLH CHOMUTOV (Cz)
 5. HC LATVIJAS BERZS (Lv)
 6. HC KLATOVY (Cz)
 7. HC MOST (Cz)
 8. HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ (Cz)
 9. SK KADAŇ (Cz)
10. HC LASSELSBERGER PLZEŇ (Cz(
11. HC KOHOUTI ČESKÁ LÍPA (Cz)
12. BUDAPEST STARS II (H)
13. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
14. BERLIN HUSKIES (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dasan Sydora (Canadian)
nejlepší obránce - best defensman : Ladislav Zikmund (Northwest)
nejlepší útočník - best forvard : Fliszár Zalán (Budapest)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : David Kampf (Chomutov)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Hardi Martón (Budapešť)
slalom - slalom : Dominik Kubalík (Plzeň)
přesnost - shooting on targets : Ondřej Toušek (Northwest)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Dominik Kahan (Plzeň)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :Tomáš Maštalířský (Chomutov)

 

Ročník – born  1992/1993  13.-15.4.2006
                                                                                                                                           
 1. Canadian Explorer (C)
 2. SC Kolín (Cz)
 3. Mora IK (S)
 4. HC Mariánské Lázně (Cz)
 5. HC Baník Sokolov (Cz)
 6. SK Kadaň (Cz)
 7. HCC La-Chaux-de-Fonds (Ch)
 8. Kumla IK (S)
 9. HC Most (Cz)
10. Alberta/Saskatchewan Select 94 (C)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Jakob Edwards (Canadian Explorer)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Pich (HC Mariánské Lázně)
nejlepší útočník - best forvard : Ladislav Tomášek (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jaroslav Vlach (SC Kolín)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Meryl Boteron (La-Chaux-de-Fonds)
slalom - slalom : Pavel Komma (HC Mariánské Lázně)
přesnost - shooting on targets : Jiří Sekáč (HC Baník Sokolov)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Jakub Čmolík (HC Most)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Adam Francisko (HC Baník Sokolov)


Ročník – born  1990/1991  10.-12.4.2006

 1. Rauman Lukko (Fi)
 2. Hanvikens SK (S)
 3. Västeras IK (S)
 4. KLH Chomutov (Cz)
 5. HC Most (Cz)
 6. HC Klášterec n/O (Cz)
 7. Almtuna IK (S)
 8. Sokol Kiev (Ua)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Jere Ringbom (Rauman Lukko)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Žižka (KLH Chomutov)
nejlepší útočník - best forvard : Jani Suista (Rauman Lukko)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Niclas Lehmann (Hanvikens SK)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Jesper Sohlberg (Almtuna IK)
slalom - slalom : Tobiáš Bokström (Almtuna IK)
přesnost - shooting on targets : Kim Nässlin (Almtuna IK)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Niklas Lehmann (Hanvikens SK)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Christopher Jansson (Almtuna IK)   


senioři – seniors – 1.4.2006

 1. HC TOVOK (Cz)
 2. Stará garda (Cz)
 3. HC Žízeň (Cz)
 4. TS města Mostu,a.s. (Cz)
 5. Budvarka (Cz)
 6. HC Bejbl (Cz)
 7. HC Pivovar (Cz)
 8. Rádio Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Petr Klimecký (TS města Mostu,a.s.)
nejlepší obránce - best defensman : Vladimír Balín (TOVOK)
nejlepší útočník - best forvard : Roman Bejbl (Bejbl)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Pavel Soukup (TS města Mostu ,a.s.)


senioři – seniors – 2.4.2006

 1. HC Lékaři (Cz)
 2. Vall (Cz)
 3. Pekárna Perun  (Cz)
 4. HC V.Š. (Cz)
 5. TS města Mostu,a.s. (Cz)
 6. Plzeňáci (Cz)
 7. Tiskárna K+B (Cz)
 8. Velrybáři (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Radek Žižka (Vall)
nejlepší obránce - best defensman : Roman Hadšedský (VŠ)
nejlepší útočník - best forvard : Pavel Měska (TS města Mostu ,a.s.)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Pavel Soukup (TS města Mostu ,a.s.)

 

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:39

Easter Cup 2002

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Bílina, Most, Litvínov - RESULTS

Ročník – born  1987/1988  28.3. – 29.3.2002

 1. Team Austria (A)
 2. HC Kralupy nad Vltavou(Cz)
 3. HC Děčín (Cz)
 4. KLH Chomutov (Cz)

 

Ročník – born  1989/1990  28.3. – 29.3.2002

 1. Team Austria (A)
 2. HC České Budějovice(Cz)
 3. HC Keramika Plzeň (Cz)
 4. HC Bílí Tygři Liberec (Cz)
 5. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 6. PZ Kladno (Cz)
 7. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 8. HC Baník Most (Cz)

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:37

Easter Cup 2003

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Bílina- RESULTS

Ročník – born  1987/1988  12.4. – 14.4.2003

 1. Hkm Nitra (Sk)
 2. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 3. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 4. HC Stadion Teplice (Cz)
 5. Team Austria (A)
 6. Tumba Hockey (Swe)
 7. Zweibrucken Hornets (D)
 8. HC Most (Cz)


Ročník – born  1989/90    16.4.-18.4.2003

 1. HC Keramika Plzeň (Cz)
 2. HC Bílí Tygři Liberec (Cz)
 3. KLH Klášterec nad Ohří (Cz)
 4. HC Draci Bílina (Cz)
 5. HC Draci Bílina B (Cz)
 6. HC Stadion Teplice (Cz)
 7. Canadian Explorer (Can)
 8. Real Torino (I)

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:30

Easter Cup 2004

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Bílina - RESULTS

Ročník – born  1984/1987  2.4. – 4.4.2004

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. HC Baník Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. Ferencvaros Budapest (H)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dominik Vinai (Ferencvaros Budapest)
nejlepší obránce - best defensman : Ondřej Martínka (HC Chemopetrol Litvínov)
nejlepší útočník - best forvard : Adam Brittlr (Telford Trojans)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Petr Burda (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Missoundou Balaže (Ferencvaros Budapest)
slalom - slalom : Radek Křivan (HC Most)
přesnost - shooting on targets : Vít Hodač (HC Draci Bílina)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Vladimír Vrtek (HC Chemopetrol Litvínov )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Robert Cach (HC Chemopetrol Litvínov)



Ročník – born  1988/1989  12.4. - 14.4.2004
                                 
                                                                                                                 

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. Salem Stockholm (Swe)
 3. HC Stadion Teplice (Cz)
 4. Stuttgarter EC (D)
 5. Real Torino (I)
 6. ERV Dinslakener Kobras (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Florian Wels (Dinslakener Kobras)
nejlepší obránce - best defensman : Jiří Panuška (HC Draci Bílina)
nejlepší útočník - best forvard :Tobias Cederholm (Salem Stockholm)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Artur Gross (Stuttgarter EC)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Roman Spatola (HC Draci Bílina)
slalom - slalom : Manuel Moro (Real Torino)
přesnost - shooting on targets : Adrian Kolar (Stuttgarter EC)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Filli Gross (Stuttgarter EC)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Joseph Patrice (Stuttgarter EC)



Ročník – born  1990/1991  8.4. – 10.4.2004

                                                                                                                                                                         

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. Team Easter Cup (Cz)
 3. Canadian Explorers (Can)
 4. HC Stadion Litoměřice (Cz)
 5. Mora IK (Swe)
 6. Team Austria (A)
 7. HC Letci Letňany (Cz)
 8. HC Draci Bílina B (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Theri Hornich (Team Austria)
nejlepší obránce - best defensman : Jakub Havelka (Team Easter Cup)
nejlepší útočník - best forvard : Johan Person (Mora IK)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Tomáš Kubalík (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Chad Berglund (Canadian Explorers)
slalom - slalom : Jakub Mužík (HC Draci Bílina)
přesnost - shooting on targets : Michal Žižka (Team Easter Cup)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Lukáš Žejdl (Team Easter Cup )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Jesse Kallechy (Canadian Explorers)




Ročník – born  1994/1995  16.4. – 18.4.2004

                                                                                                                                                                         

 1. Team Czech Republic (Cz)
 2. HC Rabat Kladno (Cz)
 3. Budapest Star (H)
 4. HCC La-Chaux-de-Fonds (Ch)
 5. HC Baník Most (Cz)
 6. HK MK Bled (Slo)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Tim Knez (HK MK Bled)
nejlepší obránce - best defensman : Matyáš Hájek (HC Rabat Kladno)
nejlepší útočník - best forvard : Jindřich Pacl (Team Czech Republic)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Yannis Bikuta (HCC La-Chaux-de-Fonds)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Lukáš Vorláb (Team Czech Republic)
slalom - slalom : Martin Slánský (HC Rabat Kladno)
přesnost - shooting on targets : Kristián Komorous (HC Baník Most)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) :  Norbert Hári (Budapest Star)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Michal Klečka  (HC Stadion Teplice), Viviant Neméti (Budapest Star), Tomaž Trelc  (HK MK Bled)

 

 
« ZačátekPředchozí3132DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe