Domů
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:23

Easter Cup 2005

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Bílina- RESULTS

Ročník – born  1995/1996  18.3. – 20.3.2005
                                                                                                                                                    

 1. HK MK Bled (Slo)
 2. Budapest Star I (H)
 3. HC Sparta Praha (Cz)
 4. HC Chemopetrol Litvínov (Ch)
 5. HC Draci Bílina A (Cz)
 6. HC Draci Bílina B (Cz)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. HC Most (Cz)
 9. HC Letci Letňany (Cz)
10. Budapest Star II (H)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Tomaž Trels (HK MK Bled)
nejlepší obránce - best defensman : Patrik Burda  (HC Draci Bílina)
nejlepší útočník - best forvard : Gasparics Fanni (Budapest Star)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jiří Vlastník (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Karel Šefl (HC Chemopetrol Litvínov)
slalom - slalom : Janek Seeman (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : Zoltán Páska (Budapest Star)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Václav Procházka (HC Letci Letňany)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Jiří Truhlář  (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1993/1994  25.3. – 27.3.2005
                                                                                                                                                                         

 1. Team Czech Republic (Cz)
 2. EV Zug (Ch)
 3. Team Easter Cup (Cz)
 4. Hokejova škola Riga (Lv)
 5. HC Stadion Teplice (Cz)
 6. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : David Malý (Easter Cup)
nejlepší obránce - best defensman : Roberts Rabčevskis  (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Pavel Písařík (Czech republic)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Lino Martschini (Ev Zug)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Selim Kúcúk (Ev Zug)
slalom - slalom :  Lino Martschini (Ev Zug)
přesnost - shooting on targets : Andi Schneider (Ev Zug)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Toms Andersons (HS Riga)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  David Malý (Easter Cup)




Ročník – born  1991/1992  29.3. – 31.3.2005
                                                                                                                                                                         

 1. Výběr 04 (Cz)
 2. IFK Salem Stockholm (Swe)
 3. IF Molndal Hockey (Swe)
 4. HC Draci Bílina (Cz)
 5. Mora - Alfdalen (Swe)
 6. HC Most (Cz)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. Hedemora (Swe)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Martin Hajný (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce - best defensman : Christoffer Ibstedt  (IFK Salem Stockholm)
nejlepší útočník - best forvard : Andrea West (IF Molndal Hockey)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Ladislav Máša (Výběr 04)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Ladislav Máša (Výběr 04)
slalom - slalom : Jakub Janča (HC Stadion Teplice)
přesnost - shooting on targets : Magnus Westerling (Mora)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Martin Janolhs (Hedemora)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Marek Neumann  (HC Most)




Ročník – born  1989/1990  1.4. – 3.4.2005
                                                                                                                                                                         

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. KLH Chomutov (Cz)
 3. HC Most (Cz)
 4. SC Bietigheim Bissingen (D)
 5. Real Torino (I)
 6. SKA.IK (Swe)
 7. Strangnas HC (Swe)
 8. Real Torino women (I)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Chiara Traversa (Real Torino)
nejlepší obránce - best defensman : Jan Bartoníček  (HC Most)
nejlepší útočník - best forvard : Patrik Rais (HC Chemopetrol Litvínov)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Denis Fischbuch (Bietigheim Bissingen)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Jakub Maxa (HC Chemopetrol Litvínov)
slalom - slalom : Jan Bojer (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : William Palmér (Strangnas HC)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : David Kastrup (SKA.IK)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Tomáš Sork  (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1985/1988  8.4. – 10.4.2005
                                                                                                                                                                         

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. HCC-La Chaux -de Fonds (Ch)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer :Daniel Brittle (Telford Trojans)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Drenčko  (HC Most)
nejlepší útočník - best forvard : Andy Bering (HCC La Chaux de Fonds)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Josef Urbanec (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže – skil competition

rychlost - speed skating : Andy Bering (HCC La Chaux de Fonds)
slalom - slalom : Jan Nekvinda (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : Ondřej Kašťák (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Ladislav Vrtek (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Antoine Todeschini  (HCC La Chaux de Fonds)

 

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 14:15

Easter Cup 2007

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Most- RESULTS

Ročník – born  1995/1996  13.4. – 15.4.2007          

 1. Team Northwest (Cz)
 2. Silver Lions (Ru)
 3. Easter Bunnies (Cz)
 4. SC Kolín (Cz)
 5. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 6. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 7. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 8. HC Draci Bílina (Cz)
 9. HC Most (Cz)
10. Herlev Hornets (Dk)
11. HC Stadion Teplice (Cz)
12. Gladsaxe Ishockey (Dk)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Ondřej Martínek (SC Kolín)
nejlepší obránce - best defensman : Nikita Evstigneev (Silver Lions)
nejlepší útočník - best forvard : Klára Chmelová (Easter Bunnies)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Vítězslav Dům (Team Northwest)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Nikita Evstigneev (Silver Lions)
slalom - slalom : Filip Havrda (HC Dvůr Králové Náchod)
přesnost - shooting on targets : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Michal Martinovský (Team Northwest)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Lukáš Hosnédl (HC Most)


Ročník – born  1993/1994  9.4. – 12.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. PROFS Riga (Lv)
 2. Team Northwest (Cz)
 3. Hammarby IF (Swe)
 4. HC Klatovy (Cz)
 5. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 6. Falu IF (Swe)
 7. Riga Perkons (Lv)
 8. Molndal IF (Swe)
 9. HC Most (Cz)
10. Riga Perkons (Lv)
11. Mora IK (Swe)
12. Team Steiermark (A)
13. HC Stadion Teplice (Cz)
14. CP Fleurier (Ch)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Marcus  Rickan (Hammarby)
nejlepší obránce - best defensman : Jiří Pitel (HC Klatovy)
nejlepší útočník - best forvard : Václav Manker (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Rinalds Ralitensilds (PROFS Riga)

dovednostní soutěže – skil competition

rychlost - speed skating : Wilhelm Brodin (Falu IF)
slalom - slalom : Ralfs  Melderis (Riga Perkons)
přesnost - shooting on targets : Arturs Virkstenis (Riga Perkons)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Toms Anderson (Riga Perkons)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Josef Sobotka (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1991/1992  6.4. – 8.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. TJ Stadion Nymburk (Cz)
 2. Manglerud Star (No)
 3. Alfdalen HC (Swe)
 4. Strangnas HC (Swe)
 5. HC Most (Cz)
 6. Kritenehamn (Swe)
 7. Hanviken Hockey (Swe) 
 8. Porvoon Hunters (Fi)
 9. HC Mariánské Lázně (Cz)
10. SHKM Hodonín (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Magnus Mikker (Alfdalen HC)
nejlepší obránce - best defensman : Emil Linberg (Strangnas HC)
nejlepší útočník - best forvard : Erik Edstroem (Manglerud Star)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jakub Hladík (TJ Stadion Nymburk)


Ročník – born  1997/1998  2.4. – 4.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 2. HS Riga (Lv)
 3. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 4. HC Metuje Jaroměř (Cz)
 5. HC Roudnice nad Labem (Cz)
 6. HC Most (Cz)
 7. TJ Slavoj Zbraslav (Cz)
 8. HC Rabat Kladno (Cz)
 9. Easter Bunnies (Cz)
10. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
11. EC Stuttgart (D)
12. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Patrik Černý (HC Dvůr Králové Náchod)
nejlepší obránce - best defensman : Alexanders Irmša (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Štěpán Urbánek (Easter Bunnies )
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Filip Hronek (HC Lev Hradec Králové)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Vojtěch Černý (HC Roudnice nad Labem)
slalom - slalom : Martin Kučera (HC Draci Bílina)
přesnost - shooting on targets : Jakub Moucha (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Štěpán Urbánek (Easter Bunnies )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Dan Kačírek(HC Metuje Jaroměř)


 
Ročník – born  1987/1990  31.3. – 1.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. Vasteras (Swe)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Chris Barlow (Telford Trojans)
nejlepší obránce - best defensman : Christoffer Udd (Vasteras)
nejlepší útočník - best forvard : Vlastimil Salač (HC Slovan Ústí nad Labem)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Marek Šafařík (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Marek Šafařík (HC Most)
slalom - slalom : Robin Hanzl (HC Slovan Ústí nad Labem)
přesnost - shooting on targets : Marek Zukal (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Vlastimil Salač (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Daniel Kareš (HC Slovan Ústí nad Labem)

 

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Leden 2009 13:03

Easter Cup 2008

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Most- RESULTS

Ročník – born  1992/1993  21.03. -23.03.2008

 1. Flemingsberg IK (Swe)
 2. HC Benátky nad Jizerou (Cz)
 3. HC Most (Cz)
 4. Hasselby-Kalvesta (Swe)
 5. I.C. Gentofte (Dk)
 6. HC Youny Sprinters Neuchatel (Ch)
 7. HC Mariánské Lázně (Cz)
 8. Porvoo Hunters (Fi)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Xaver Dubois (HC Youny Sprinters Neuchatel)
nejlepší obránce - best defensman : Jakub Staněk (HC Benátky nad Jizerou)
nejlepší útočník - best forvard : Ladislav Tomášek (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Matias Sundberg (Flemingsberg IK)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Patrik Kuchta (HC Benátky nad Jizerou)
slalom - slalom : Patrik Undin (Flemingsberg IK)
přesnost - shooting on targets : Christofer Nielsen (I.C. Gentofte)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Petr Hučko (HC Mariánské Lázně)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Josef Kolník (HC Mariánské Lázně)



Ročník – born  1994/1995  24.03. – 27.03.2008

 1. HC Klatovy (Cz)
 2. Flemingsberg  IK (Swe)
 3. Team Nordwest (Cz)
 4. Viking HC (Swe)
 5. Highlands Hockey Club (Cz)
 6. HC Most (Cz)
 7. Slovakia West (Sk) 
 8. HHK Dragons Hässelholm (Swe)
 9. HC Meteor Třemošná (Cz)
10. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
11. Telford Venom (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Martin Soldán (HC Klatovy)
nejlepší obránce - best defensman : Emil Knutsson (Flemingsberg IK)
nejlepší útočník - best forvard : David Weitz (Team Nordwest)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Marek Šmída (Highland Hockey Club)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Ludvík Michel (HC Meteor Třemošná)
slalom - slalom : David Minárik (Slovakia West)
přesnost - shooting on targets : Petr Mašek (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Václav Nauš (HC Klatovy)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Martin Kukan (Slovakia West)



Ročník – born  1996/1997  28.03. – 30.03.2008

 1. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 2. HC Rytíři Vlašim (Cz)
 3. Easter Bunnies (Cz)
 4. Spartak Choceň (Cz)
 5. HC Stadion Teplice (Cz)
 6. HC Lasselsberger Plzeň (Cz)
 7. HC Most (Cz)
 8. HC Metuje (Cz)
 9. HC Litoměřice (Cz)
10. HC Děčín (Cz)
11. HC Roudnice nad Labem (Cz)
12. Sttutgarter EC (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dominik Exner (HC Dvůr Králové Náchod)
nejlepší obránce - best defensman : Martin Kučera (Easter Bunnies)
nejlepší útočník - best forvard : Václav Zídek (HC Rytíři Vlašim)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jan Pejša (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Tomáš Hájek (HC Roudnice nad Labem)
slalom - slalom : Martin Kvaček (HC Děčín)
přesnost - shooting on targets : Miroslav Kejmar (HC Stadion Teplice)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Dominik Poljanský (HC Most)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Aleš Homolka (HC Stadion Litoměřice)



Ročník – born  1998/1999  17.03. – 19.03.2008

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Stadion Teplice (Cz)
 4. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 5. HC Metuje (Cz)
 6. HC Meteor Třemošná (Cz)
 7. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
 8. HC Nový Bydžov (Cz)
 9. HC Roudnice nad Labem (Cz)
10. HC Meteor Třemošná (Cz)
11. HC Kometa Brno (Cz)
12. Easter Bunnies (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář- best goalkepeer :Kateřina Zechovská (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce-best defensman :  (HC Slavoj Zbraslav)
nejlepší útočník-best forvard :Mário Keller (HC Lev Hradec Králové)
nejproduktivnější hráč-the most productive player : Helt Filip (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Martina Mašková (HC Stadion Teplice )
slalom - slalom : Denis Freibauer (Easter Bunnies)
přesnost - shooting on targets : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Štěpán Urbánek (HC Draci Bílina) , Petr Chlán (HC Stadion Teplice)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Ladislav Pavlištík (HC Stadion Teplice)

 

Québec 2009

Canada-Québec-tournoi international atome de lévis 2009

Easter Bunnies - finalisté

Sestava:
Kamil Ondráš, Michael Weiss, Štěpán Tomeš, Vojtěch Hau, Dominik Weiser, Jakub Hašek, Tobiáš Mrkvička, Jiří Kökeny, Jan Mertlík, Samuel Solenský, Oliver Pátek, Martin Kosnar, Radovan Procházka, Ondřej Vitoušek, Jak Kern, Filip Dušek, Michal Dvořák, Marián Novotný, Adam Čech, trenér Daniel Malinovský, generální manažer Zdeněk Kolman.

nejproduktivnější hráč turnaje - Samuel Solenský (21)

Zápasy:

25. 01. přátelské utkání EASTER BUNNIES : Commandeurs 7 : 4 (3:0,0:2,4:2)
branky: Martin Kosnar 3, Samuel Solenský 3, Ondřej Vitoušek
asistence: Samuel Solenský, Martin Kosnar, Ondřej Vitoušek, Oliver Pátek, Václav Kosnar a Marián Novotný

27. 01. skupina EASTER BUNNIES : Québec Frontenac 1 : 4 (0:2,1:2,0:0)
branky: Martin Kosnar
asistence: Tobiáš Mrkvička

28. 01. skupina EASTER BUNNIES : Éclaireur 9 : 2 (2:0,3:0,4:2)
branky: Samuel Solenský 4, Ondřej Vitoušek 2, Jiří Kökeny 2 a Radovan Procházka
asistence: Tobiáš Mrkvička 5, Vojtěch Hau 2, Jan Kern 3, Filip Dušek, Ondřej Vitoušek, Samuel Solenský a Jan Mertlík

30. 01. přátelské utkání EASTER BUNNIES : Ottawa 11 : 3 (4:1,5:0,2:2)
branky: Samuel Solenský 4, Tobiáš Mrkvička 3, Ondřej Vitoušek 2, Dominik Wieser a Jan Mertlík
asistence: Tobiáš Mrkvička 2, Vojtěch Hau 2, Dominik Wieser, Martin Kosnar, Oliver Pátek a Jan Mertlík

31. 01. skupina EASTER BUNNIES : Drummondville Optimiste 4 : 3 PP (1:3,1:0,1:0)
branky: Tobiáš Mrkvička, Jan Mertlík, Samuel Solenský a Radovan Procházka
asistence: Radovan Procházka 2, Samuel Solenský, Martin Kosnar, Dominik Wieser, Tobiáš Mrkvička, Michal Dvořák a Jan Mertlík

01. 02. semifinále EASTER BUNNIES : Boucherville Seigneurs 4 : 1 (2:0,1:0,1:1)
branky: Jiří Kökeny, Jan Kern, Samuel Solenský a Radovan Procházka
asistence: Tobiáš Mrkvička 2, Samuel Solenský 2, Vojtěch Hau, Ondřej Vitoušek a Radovan Procházka

02. 02. finále EASTER BUNNIES : Québec Frontenac 0 : 4 (0:1,0:1,0:2)

 

Quebec 2006

Canada-Québec-Tournoi international atome lévis 2006

Easter Bunnies - vítězové

29. 01. finále EASTER BUNNIES : CHAUDIERE OUEST HUSKY 4 : 2 (1:1,2:0,1:1)
branky: P.Opava, J.Procházka, J.Zdeněk a J.Šimeček
asistence: D.Weitz, J.Procházka, M.Mical a J.Zdeněk
29. 01. semifinále EASTER BUNNIES : AMBASSADEURS QUÉBEC OUST 4 : 2 (2:0,1:1,1:1)
branky: J.Zdeněk 2 ,J.Procházka a M.Mical
asistence: D.Weitz, J.Zdeněk a M.Václavíček
28. 01. čtvrtfinále EASTER BUNNIES : COLLÉGE FRANCAIS SIEUR 8 : 3 (1:1,3:0,4:2)
branky: M.Mical 2, J.Zdeněk, J.Procházka, J.Čech, V.Dům, F.Viedemann a P.Opava
asistence: M.Mical 2, J.Zdeněk 2, L.Sýkora 2, F.Viedemann, V.Dům, J.Procházka, T.Ringler a M.Kokeš
25. 01. skupina EASTER BUNNIES : CHAUDIÉRE ETEHEMIN ÉCLAIREU 6 : 0 (3:0,2:0,1:0)
branky: M.Mical 2, J.Procházka, M.Václavíček, R.Kauschitz a L.Machač
asistence: L.Sýkora 2, M.Václavíček 2, J.Procházka 2, J.Zdeněk, L.Machač a K.Dittrich
24. 01. skupina EASTER BUNNIES : MONTMAGNY LISLET ALLIÉS 7 : 4 (0:1,3:0,4:3)
branky: M.Mical 2, J.Zdeněk 2, L.Machač, F.Viedemann a J.Čech
asistence: J.Zdeněk 2, M.Mical 2, F.Viedemann a J.Plichta
 

Québec 2007

Canada-Québec-tournoi international atome de lévis 2007

Easter Bunnies East - Semifinalisté
Easter Bunnies West - 7. místo

Sestava: EASTER BUNNIES EAST

Martin Ptáček (1), Ondřej Martínek(47), Adam Hájek(71), Martin Juránek (20), (A)Lukáš Dundr(5), Nicolas Bureš (44), Jaroslav Šimeček (8), (C) Pavel Zacha (17), Radek Koblížek (18), Jiří Hau (12), Filip Kuťák (15), Jan Bočkaj (14), headcoach Petr Burda, generalmanager Zdeněk Kolman. 

Sestava: EASTER BUNNIES WEST

Lukáš Hosnédl (33), Karel Praveček (2), Filip Podkul(24), Josef Jícha (27), Martin Weinhold (22), Danuška Pelikánová (7), Jan Jakubec(4), Dominik Čejka (81), Ivan Kalina (13), Miroslav Križan (30), Jaroslav Hladík (26), Štěpán Urbánek (16), Tomáš Kučera (41), headcoach Petr Burda, coach Daniel Malinovský, generalmanager Zdeněk Kolman. 

nejlepší obránce turnaje -  best defender of tournament: ADAM HÁJEK (71) 

Easter Bunnies EAST

28. 01. semifinále EASTER BUNNIES : COLLÉGE FRANCAIS CHEVALIERS 5 : 6 (1:2,4:1,0:3)
branky: R.Koblížek 2, P.Zacha, F.Kuťák, J.Šimeček 
asistence: J.Šimeček 3, R.Koblížek, P.Zacha, A.Hájek
27. 01. skupina EASTER BUNNIES : ST-HUBERT CHALLENGERS 6 : 0 (2:0,1:0,4:0)
branky: P.Zacha 2, J.Šimeček 2, Jan Bočkaj , R.Koblížek 
asistence: J.Šimeček 3, A.Hájek 2 , R.Koblížek 2, M.Juránek, P.Zacha
24. 01. skupina EASTER BUNNIES : ST-ROMULAND ÉCLAIREUS 4 : 2 (0:0,3:2,1:0)
branky: P.Zacha 3, J.Šimeček 
asistence: R.Koblížek 3, A.Hájek 2, P.Zacha 
23. 01. skupina EASTER BUNNIES : HUSKY 7 : 3 (1:0,3:1,3:2)
branky: P.Zacha 2, Jan Bočkaj, R.Koblížek, F.Kuťák, L.Dundr, J.Hau 
asistence: R.Koblížek 3, P.Zacha 2, M.Juránek 2, J.Šimeček 
21. 01. přátelské utkání EASTER BUNNIES : ST-RÉDEMPTEUR (HUSKY PEEWEE) 4 : 3 (0:0,2:1,2:2)
branky: P.Zacha, J.Šimeček, F.Kuťák, Benjamin Lachance 
asistence: W.Leclerc, R.Koblížek, J.Šimeček, M.Juránek, F.Kuťák, P.Burda
21. 01. přátelské utkání EASTER BUNNIES : CHARNY ÉCLAIREURS 5 : 4 (3:2,1:1,1:1)
branky: P.Burda 2, P.Zacha, J.Šimeček, F.Kuťák 
asistence: P.Burda 2, N.Bureš 2, L.Dundr, J.Šimeček, J.Hau, F.Kuťák 
19. 01. přátelské utkání EASTER BUNNIES : ST-RÉDEMPTEUR (HUSKY ATOM) 7 : 3 (2:1,3:0,2:2)
branky: P.Burda 4, F.Kuťák, J.Hau, R.Koblížek, 
asistence: P.Burda 3, J.Šimeček 3, F.Kuťák 3, M.Juránek, P.Zacha 

EASTER BUNNIES WEST

03. 02. skupina EASTER BUNNIES : D.D.O. Pirates 3 : 1 (2:0,0:1,1:0)
branky: I.Kalina 2, M.Križan 
asistence: T.Kučara, I.Kalina
31. 01. skupina EASTER BUNNIES : Amiante2 5 : 4 (2:2,2:2,1:0)
branky: I.Kalina 2, T.Kučera, M.Weinhold, J.Jícha 
asistence: J.Jícha 2, M.Križan, D.Čejka
30. 01. skupina EASTER BUNNIES : Montmagny Líslet Alliés 1 : 14 (0:8,0:4,1:2)
branky: T.Kučera
 

Québec 2008

Canada-Québec-tournoi international atome de lévis 2008

Easter Bunnies East - finalisté
Easter Bunnies West - 12. místo

Sestava: EASTER BUNNIES EAST

Ondřej Martínek, Michael Weiss, Adam Hájek, Nicolas Bureš, Daniel Krásný, Jan Vacek, Jakub Martinec, (C)Radek Koblížek, Lukáš Anděl, Ondřej Vála, Štěpán Bláha, Samuel Solenský, Václav Zídek, headcoach Petr Martínek, coach Daniel Malinovský, generalmanager Zdeněk Kolman. 

Sestava: EASTER BUNNIES WEST

Ondřej Zajíček, David Němec, Vojtěch Hau, David Kolenatý, Petr Matys, Ondřej Procházka, Radovan Pavlík, Dominik Wieser, Marek Zachar, Petr Wiencek, Jan Eichler, Michael Klinger, David Tichý, Jan Bočkaj, headcoach Petr Burda, coach Daniel Malinovský, generalmanager Zdeněk Kolman. 

nejlepší obránce turnaje-best defender of tournament: ADAM HÁJEK (71)


Easter Bunnies East

04. 02. přátelské utkání EASTER BUNNIES : Québec Frontenac 9 : 3 (6:1,2:2,1:0)
branky: Burda 3, R.Koblížek 2, Hájek, Solenský, Martinec, Vacek  
asistence: Koblížek 2, Hájek, Martinec, Solenský, Anděl, Hau
05. 02. skupina EASTER BUNNIES : Chaudiere Etchemin Eclaireus 5 : 3 (1:1,1:ě,3:0)
branky: Solenský 2, Zídek, Anděl, R.Koblížek 
asistence: Bláha 3, Martinec 2, R.Koblížek, A.Hájek, Anděl 
06. 02.skupina EASTER BUNNIES : Chaudiere Husky 6 : 0 (1:0,2:0,3:0)
branky: Koblížek 2, Anděl 2, Solenský, Martinec 
asistence: Hájek 3, Martinec 3, Koblížek 2, Anděl, Bureš, Vála, Krásný
08. 02. skupina EASTER BUNNIES : Delta Ducs Laval 4 : 3 (0:2,3:0,1:1) 
branky: Bláha 2, Martinec, Bureš 
asistence: Koblížek 2, Zídek, Hájek, Bureš 
09. 02. čtvrtfinále EASTER BUNNIES : Sieurs (Terrebonne) 7 : 1
10. 02. semifinále EASTER BUNNIES : Caribous Charlesbourg 2 : 0 (0:0,2:0,0:0)
branky: Koblížek, Zídek 
asistence: Martinec, Anděl, Hájek, Bureš 
10. 02. finále EASTER BUNNIES : Alliés (Montmagny/L´Islet) 2 : 3 (0:1,0:1,2:1)
branky: Kobížek 2
 

Kontakt

Easter Bunnies "o.s."
Vl.Majakovského 2093
434 01 Most
Czech Republic
tel : + 420 736 673 448
e-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
číslo bankovního účtu : 35-6902670297/0100
 

prezident klubu-Zdeněk Kolman
tel : +420 736 673 448
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
manager for Europe - Vitalii Dobryshkin
manager for Germany - Schakjan Arsen

 

Vítejte na internetových stránkách společnosti Easter Bunnies "o.s."

 

 

Servis SKI

AVANTGARD SPORT - Avantgard Hockey z.s., J.Průchy 1682, Most, IČ: 018 02 488, tel: 476 707 746

CENÍK – SKI SERVIS

MONTÁŽE A SEŘÍZENÍ

301 Montáž lyž. vázání včetně nastavení vypínacích sil na diagnostickém přístroji /dle druhu vázání/ 250,–
302 Montáž běžeckého vázání  190,–
303 Montáž vázání na snowboard 150,–
304 Montáž zvyšujících podložek, desek 150,–
305 Montáž podl.nebo desek vč. montáže váz. a nast. vyp.sil 340,– 
306 Posun vázání – demont.a mont., kolíčk.st. otvorů, seřízení 290,– 
307 Demontáž vázání 60,– 
308 Seřízení váz. a nastavení vypínacích sil  190,–

OPRAVY A ÚPRAVY LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

320 Malý servis /přebroušení skluznic, broušení hran, preparace základním voskem za horka/ – lyže /nad 130cm/ 290,–
321 Malý servis – lyže / do 130cm/ 190,–
322 Malý servis – snowboard 370,–
323 Velký servis /vyvaření skluznic + malý servis/ – lyže 390,–
324 Velký servis – snowboard 490,–
325 Oprava-vysazení (vysekání) a nalepení části skluznice-10cm 190,–
326 Oprava-zalití části skluznice-10cm 90,–
327 Preparace skluznic zákl.voskem za horka – lyže 120,–
328 Preparace – vosk – snowboard 190,–
329 Broušení hran – lyže, snowboard 150,–
330 Odstranění znečistění skluznice a hran – st. vosk, rez 90,–
331 Opravy specielní (různá lepení, opr.hran) – vícepráce 1hod./250,–
332 SERVIS NA POČKÁNÍ S PŘÍPLATKEM – 100,–
Uvedené ceny jsou ceny smluvní.
 

Servis CYKLO

AVANTGARD SPORT - Avantgard Hockey z.s., J.Průchy 1682, Most, IČ: 018 02 488, tel: 476 707 746 

Opravy a údržby jízdních kol

CENÍK
Ceny jsou stanoveny jako smluvní. Z důvodu nepředvídatelnosti a náročnosti jednotlivých oprav se mohou odhadnuté ceny lišit cca o 10%

RÁM

001 rovnání oka přehazovačky 100,–
002 rovnání koncovek rámu 100,–
003 frézování dosedacích ploch 80,–
004 vystružení – sedlové trubky, rám.otvorů 80,–
005 frézování pivotu, řezání závitů 80,–
006 oprava závitu měniče 60,–
007 oprava závitu kliky 90,–
008 oprava závitu kliky vložkou 170,–
009 oprava závitu šlapacího středu 90,–

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

010 seřízení hlavového složení 60,–
011 rozebrání hlavového složení 20,–
012 čištění, popř.výměna vadných dílů, promazání 70,–
013 sestavení hlavového složení + seřízení 80,–
014 demontáž misek z rámu 30,–
015 montáž misek do rámu 40,–
016 dotažení hlavového složení 30,–

VIDLICE, ŘIDÍTKA

020 úprava vidlice – zkrácení krku, oprava závitu 120,–
021 demontáž ložiskového kroužku 30,–
022 montáž ložiskového kroužku 30,–
023 demontáž řidítek z rámu 20,–
024 montáž řidítek do rámu 20,–
025 celk. výměna vidlice komplet /všechny úpravya seř./ 400,–
026 výměna představce /dle náročnosti/ 200,–

ŠLAPACÍ STŘED, KLIKY, PEDÁLY

030 demontáž + montáž pedálu /1ks/ 30,–
031 montáž nebo demontáž pedálu /1ks/ 20,–
032 demontáž + montáž šl. klik, dotažení klik 70,–
033 montáž nebo demontáž šl. kliky /1ks/ 35,–
034 seřízení kónusu pedálu /1ks/ 50,–
035 seřízení /dotažení/ osy šlapacího středu 60,–
036 demontáž zapouzdřené osy 70,–
037 montáž zapouzdřené osy, čištění závitů,dotažení 90,–
038 demontáž klasické osy včetně misek 70,–
039 čištění, výměna vadných dílů, promazání osy 50,–
040 montáž klasické osy do rámu vč.misek+seřízení 80,–
041 výměna převodníku /1ks/ 50,–
042 dotažení šlapacích klik 20,–
043 celk.výměna zapouzdřeného středu, d+m klik 250,–
044 celk.výměna klasické osy šl.středu, d+m klik 260,–

PLÁŠTĚ, DUŠE, GALUSKY

050 demontáž pláště, duše /1ks/ 25,–
051 montáž pláště, duše+nafouknutí /1ks/ 35,–
052 demontáž galusky 20,–
053 montáž galusky nalepením na ráfek /1ks/ 80,–
054 lepení duše ? 1 záplata 25,–
055 demontáž + montáž kola na rám 25,–
056 demontáž nebo montáž kola na rám 10,–

OSY, NÁBOJE, VÍCEKOLEČKA

060 seřízení kónusů náboje kola 40,–
061 demontáž osy z náboje 25,–
062 čištění, výměna vadných dílů, promazání osy 60,–
063 montáž osy do náboje + seřízení 70,–
064 demont.šrou bovacího vícekol. stahovákem + montáž 70,–
065 demont.vícekol. na kazetě stahovákem + montáž 70,–
066 demont.šrou bovacího vícekol. rozebráním 80,–
067 rozebrání ořechu, čištění, promaz.,dotažení 60,–
068 sestavení vícekolečka + seřízení 90,–
069 montáž vícekolečka na náboj 20,–
070 demontáž ořechu kazety z náboje 20,–

ŘETĚZ

080 demontáž řetězu 30,–
081 výměna řetězu ? krácení, úpravy+montáž řetězu 90,–
082 čištění řetězu 50,–
083 mazání řetězu olejem 10,–
084 kontrola řetězu měrkou 10,–

BRZDY

090 demontáž brzdové čelisti MTB, silnice /pár/ 10,–
091 montáž brzdové čelisti MTB, silnice+ promaz./pár/ 35,–
092 seřízení brzdové čelisti /přední, zadní/ 45,–
093 výměna brzdového špalku /1ks/ 10,–
094 montáž posilovače, podkovy? 50,–
095 demontáž brzdové páky /1ks/ 20,–
096 montáž brzdové páky /1ks/ 20,–
097 demontáž lanka, bovdenu 10,–
098 montáž lanka, bovdenu 25,–
099 výměna pružiny brzdové čelisti 30,–
100 výměna brzd.páky komplet /dem.+mont.gri pů,lanka../ 80,–

ŘAZENÍ

110 seřízení měniče /přehazovačky/ 70,–
111 seřízení přesmykače 70,–
112 demontáž měniče /přehazovačky/ 20,–
113 montáž měniče 40,–
114 demontáž přesmykače 20,–
115 montáž přesmykače 30,–
116 výměna lanka měniče, přesmykače /SIS, STI/ 40,–
117 výměna lanka měniče, přesmykače /GRIPSHIFT/ 60,–
118 demontáž řadících páček 20,–
119 montáž řadících páček 30,–
120 výměna vadných dílů měniče či přesmykače 70,–
121 výměna řazení komplet – veškeré úkony vč.seřízení /pár/ 400,–

KOLA, VÝPLETY

130 centrování kola /dle náročnosti/ 70–110,–
131 vypletení kola + centrování 210,–
132 přepletení kola rozpletením drátů + centrování 270,–
133 přepletení kola vyštípáním drátů + centrování 250,–
134 výměna prasklého drátu 5,–
135 rovnání bouraného ráfku /dle náročnosti/ 100,–

OSTATNÍ PRÁCE

200 celková prohlídka a revize kola 150,–
201 montáž rohů na řidítka+úprava gripů+řezení /pár/ 80,–
202 montáž klasického gripu na řidítka /1ks/ 20,–
203 montáž gripu – bulhorny na řidítka /1ks/ 30,–
204 demontáž gripů i bulhornů /1ks/ 10,–
205 obalení řidítek omotávkou 80,–
206 montáž plastových blatníků /pár/ 50,–
207 montáž kovových blatníků /pár/ 80,–
208 montáž stojánku kola 40, -
209 montáž košíku na láhev 10,–
210 montáž nosiče – přední, zadní 70,–
211 montáž dětské sedačky komplet – nosič, úchyty.. 120,–
221 výměna sedla – montáž+demontáž 30,–
222 výměna sedlové trubky, zámku sedla 40,–
223 montáž klipsny na pedály /pár/ 40,–
224 montáž balančních koleček 60,–
225 montáž odrazky, blikačky – přední, zadní 15,–
226 montáž světla bateriového – na řidítka 20,–
226 montáž nebo demontáž dynama světla 25,–
227 oprava vedení dynamo – světlo 40,–
228 montáž počítače /cyklocomputeru/ + nastavení 80,–
229 výměna baterie počítače + nastavení 40,–
230 výměna koleček na kolečkových bruslích /1ks/ 15,–
231 výměna kol na skateboardu /1ks/ 10,–
232 výměna treků na skateboardu /1ks/ 30,–
233 výměna desky skateboardu, lepení gripu 100,–
234 oprava přezka IL-bruslí 70,–
235 ostatní drobné práce-koloběžka, skate a IL 30,–
250 poplatek za znečištěné kolo – mytí kola 100,–
251 poplatek za neodborně rozebrané komponenty zák. 50,–
252 vícepráce – různé demontáže + montáže 50,–
253 odstrojení rámu kola 300,–
254 nastrojení rámu kola + seřízení 990,–
260 EXPRESNÍ PŘÍPLATEK – na počkání /do 60min./ 25%
261 specielní práce – dle přání zákazníka 200,–Kč/h
 

Podmínky zprostředkování komisního prodeje

1. Ceny zboží jsou cenami smluvními mezi zprostředkovatelem /AVANTGARD SPORT - Avantgard Hockey z.s./ a zákazníkem. Zákazník stanoví rozumnou cenu dodaného zboží. Tato cena je navýšena o 30% jako odměna zprostředkovateli za zprostředkování prodeje. Do doby prodeje si může zákazník cenu zboží upravovat /snižovat/.
2. Zboží do komisního prodeje se přijímá na dobu 1 měsíce za určený poplatek:
a/ zboží do 1.000,–Kč – měsíční poplatek 10,–Kč/ks
b/ zboží nad 1.000,–Kč – měsíční poplatek 1 % z ceny zboží/ks.
Dobu prodeje lze prodloužit zaplacením poplatku na další sjednané období.
3. Zboží, které není v odpovídajícím technickém stavu, je znečistěné či je pochybnost o jeho prodeji, nemusí být do komisního prodeje přijato.
Zboží musí být čisté, vyprané !!!
4. Pokud se zboží neprodá do 2 měsíců ode dne převzetí do komisního prodeje a prodávající zákazník si zboží nevyzvedne či neprojeví zájem o prodloužení jeho skladování či úpravu ceny, bude k tomuto neprodanému zboží účtováno skladné ve výši 5,–Kč denně!!! = 300,–Kč/měs. Pokud si neprodané zboží nebo peníze za prodané zboží nevyzvedne zákazník do 5 měsíců, souhlasí zákazník s tím, že zboží bude vyřazeno, likvidováno /bez nároku na náhradu/, popř. nevyzvednuté peníze budou použity na obecně prospěšné účely.

Upozornění: Neprodané komisní zboží si vyzvedněte nejpozději do:

zimní zboží do 31.3. !!!
letní zboží do 30.9. !!!

Pravidla příjmu zboží:

  1. Příjem zboží je podmíněn dobrým technickým stavem zboží (URČUJE PRODAVAČ).
  2. Příjem zboží je rovněž omezen v závislosti na volné kapacitě bazaru (určuje vedení firmy).
  3. Zboží musí splňovat následující obecné podmínky:
  4. přijímáme pouze:

    • carvingové lyže do 165cm
    • lyžařské boty
    • lyžařské helmy
    • běžecké vybavení
    • snowboardové vybavení
    • hokejové brusle a výzbroj




 

Půjčovna lyží, snowboardů a vybavení

C E N Í K:

Půjčovné na /1 až 4 dny/

lyže carve – 450,-Kč
boty /na lyže a snow/ 250,–Kč
hůlky - 50,–Kč
SET- /lyže+boty+hůlky/ -  700,-Kč
Snowboard -  500,–Kč
SET- Snow + boty  700,-Kč
Seřízení vázání + nastavení vypínacích sil a vydání potvrzení = 190,–Kč

Půjčovné na /5 až 9 dnů/

lyže carve – 950,-Kč
boty /na lyže a snow/ 350,–Kč
hůlky - 100,–Kč
SET- /lyže+boty+hůlky/ -  1 300,-Kč
Snowboard - 1 000,–Kč
SET- Snow + boty  1 300,-Kč

Seřízení vázání + nastavení vypínacích sil a vydání potvrzení = 190,–Kč
Zboží nutné zamluvit minimálně 2 dny dopředu!!!
Vratná záloha:  dle ceny jednotlivého zboží
lyže-               (cca 1000 - 3 500,-Kč)
lyžáky-            (cca   500 - 2 000,-Kč)
snowboard-     (cca 1500,- 3 500,-Kč)
snow boty-     (cca   500 - 2 000,-Kč)

AVANTGARD SPORT - Avantgard Hockey z.s., J.Průchy 1682, Most, IČ: 018 02 488, tel: 476707746 (dále jen půjčitel)

PODMÍNKY – PŮJČOVNY:

  • prokázání totožnosti platným občanským průkazem
  • Vypůjčující přebírá zboží v dobrém a funkčním stavu – lyže a snowboardy s upravenou skluznicí a seřízeným vázáním /seřízení vč.nastavení vyp.sil si hradí vypůjčující, cena 190,–Kč/
  • půjčovné se hradí při vrácení zboží (cena se odečte od vybrané zálohy). Na zapůjčené zboží se skládá vratná záloha.
  • Vypůjčující se zavazuje vrátit zapůjčené zboží čisté a  nepoškozené.
  • za větší než běžné poškození vypůjčeného zboží se účtují poplatky za opravu dle ceníku lyžařského servisu, zničení či ztráta zapůjčeného zboží je posuzováno dle tržní hodnoty v místě a čase a hradí jej v plné výši vypůjčující. Půjčitel je oprávněn za poškozené zboží použít peníze z vybrané zálohy od vypůjčujícího. Maximálně do hodnoty vybrané zálohy.
  • nebude-li zapůjčené zboží vráceno, půjčiteli zůstane celá vybraná záloha od vypůjčujícího na sepsané zboží.
  • každý, kdo si sportovní vybavení půjčí souhlasí s podmínkami půjčovny, s kterými se ve vlastním zájmu seznámí
 

AVANTGARD SPORT

J. PRŮCHY 1682, Most (bývalé CVČ, dnes Jungle arena )


Po - ne    zavřeno do 22.10.17
So           zavřeno
Ne a svátky   zavřeno

Kontakt: tel: 476 707 746
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vedoucí prodejny: Jan Koláček
Sortiment: lyže, snowboard, běžky, zimní brusle, in-line brusle.
Služby: servis, půjčovna a komisní prodej.
parkoviště: neplacené ( před, vedle i za prodejnou )

 
« ZačátekPředchozí3132DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe