Domů
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Březen 2015 19:57

  19.3. Lyžařské podmínky ve vybraných lyžařských destinacích pro následující víkend

Ve ski areálu Klíny bude v pátek 20. 3. večerním lyžováním ukončená lyžařská sezóna. K dispozici zůstane pouze 43 km sjízdných běžeckých tratí.Sport Centrum Bouřňák ukončil ve středu 18. 3. Lyžařskou sezónu.Ski areál Klínovec stále nabízí stále dokonalé podmínky pro lyžování. Sjezdovky pokrývá 80 - 110 cm technického sněhu. Upraveno je stále více než 18 km sjezdovek. V provozu jsou tři lanové dráhy a dva vleky. Večerní lyžování probíhá vždy v pátek a v sobotu od 17 – 21 hodin na sjezdovce Pod Zámečkem. Teplota se po celý den pohybuje kolem +5 stupňů, v noci potom rtuť teploměru klesá až k bodu mrazu. I běžkaři si přijdou v těchto dnech na Klínovci na své. Je pro ně stále vzorně upraveno 49 km běžeckých tras, včetně běžecké magistrály na Horní Halži.

Stále ještě solidními lyžařskými podmínkami se může pyšnit i ski areál Telnice. V provozu je sjezdovka Macháček. K dispozici je i Meva, Kids park a Cvičná louka.  Sjezdovka je pokryté vrstvou 10 – 20 cm technického sněhu. Přes den vystoupá teplota v areálu až k + 5, v nočních hodinách potom klesá k bodu mrazu.

Pro běžkaře nabízí slušné podmínky ski areál Dlouhá Louka, kde momentálně leží cca 10 - 40 cm smíšeného sněhu. Většina běžeckých okruhů je stále upravená, takže zatím nabízejí solidní podmínky pro běžecké lyžování. Teploty budou o víkendu atakovat hranici 8 stupňů, v noci se potom budou pohybovat kolem nuly.

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe