Domů
PDF Tisk Email
Úterý, 27 Prosinec 2016 07:31

  Na Silvestra otevřeno

Hodně napilno má momentálně prodejna sportovních potřeb Avantgard Sport v Mostě, která se nachází na ulici J. Průchy. „Pozvolna se začíná blížit lyžařská sezóna, lidé budou častěji vyrážet na lyže, což se odrazí i na zvýšeném zájmu o naše služby,“ vysvětluje Jan Koláček vedoucí Avantgard Sportu. Není se čemu divit. Avantgard Sport je už léta známý tím,že v zimním období je jeho specifikací zejména lyžování.

Avantgard Sport v tomto období už 17 let provozuje půjčovnu, servis a komisní prodej lyžařského vybavení. V současnosti disponuje prodejna více než stovkou párů lyží všeho druhu, které jsou určeny k zapůjčení či komisnímu prodeji. Pokud jste vyznavači sjezdového lyžování, běžek nebo snowboardingu, tak si zaručeně vyberete. K dispozici je vybavení pro začátečníky, stejně jako špičkové lyže určené pro profesionály. Samozřejmostí je, že v prodejně seženete také veškeré obutí na všechny druhy lyžařských sportů. I tady se blíží počet použitých lyžařských bot všech možných velikostí ke stovce. K mání jsou pochopitelně i hůlky, helmy, brýle a další lyžařské potřeby. V nabídce obchodu najdete i široké spektrum lyžařského vybavení pro děti a mládež. Není problém zakoupit komisní lyžařské vybavení, které klidně před novou lyžařskou sezónou vyměníte za jiné, pokud z něj vaše ratolest třeba jednoduše vyrostla. Máte-li zájem svoje lyžařské vybavení třeba jenom prodat, nemusíte se bát toho, že např. dostanete za své zboží minimálně použité jenom zlomek původní hodnoty. V Avantgard Sportu vždy přihlížejí k pořizovací ceně zboží, jeho stáří, současnému stavu a podle toho stanovují prodejní cenu tak, aby byl spokojen jak prodávající, tak kupující.

„Lidé se naučili naší půjčovnu hodně využívat,“ glosuje spokojeně pan Koláček. Pokud jste např. svátečními lyžaři, kteří se dostanou na hory třeba jen několikrát za sezónu a nechcete si pořizovat zbytečně nákladné lyžařské vybavení, tak v Avantgard Sportu seženete k zapůjčení vše potřebné za přijatelné ceny. Po složení vratné zálohy, která bývá obvykle v zůstatkové hodnotě zapůjčených věcí a půjčovného, můžete hned vyrazit do terénu.  Jestliže jste se zapůjčeným vybavením spokojeni a chtěli byste si ho ponechat i pro další užívání, není to žádný problém. Prostě si ho necháte a nic dalšího nemusíte řešit. „Takové případy se stávají stále častěji, že zákazník ve smluveném termínu se zapůjčenou výbavou zpátky nedorazí. Chápeme to tak, že je se zbožím spokojený a chce si ho ponechat. Od toho máme vybranou zálohu, která se v ten moment změní v platbu za dané zboží,“ sděluje šéf Avantgard Sportu.

V nabídce Avantgard Sportu zaujímá čelní pozici lyžařský servis. Prodejna má svého odborného mechanika, který dochází na pracoviště každý pracovní den. Avantgard sport zajišťuje komplexní lyžařský servis. Není žádný problém, pokud si přinesete svoje vlastní lyže s tím, že třeba jenom potřebujete přenastavit vázání. „Samozřejmě, že nerozlišujeme, jestli si zákazník přinesl lyže zakoupené někde úplně jinde, nebo u nás. Pokud od nás potřebuje nějakou službu s nimi spojenou, jsme připraveni mu vyhovět,“ ozřejmuje Jan Koláček. V Avantgard Sportu jsou zvyklí i na to, že občas přijde zákazník do prodejny s tím, že potřebuje opravit např. vázání, ale musí to být ještě týž den, protože druhý den odjíždí na hory. I takové případy dokážou vyřešit. „Snažíme se, veškerý servis, pokud je to jenom trošku možné, řešit max. do 24 hodin, ale i když někdo přijde s tím, že to potřebuje mít hotové ještě týž den, tak se snažíme vyhovět, jde nám o spokojenost zákazníka a dobré jméno Avantgard Sportu,“ dodává k této problematice paní Romaňáková. Na veškerý servis máte pochopitelně záruku kvality.

Pokud Vás tedy nabídka Avantgardu Sportu něčím oslovila, neváhejte a přijďte se podívat do prodejny Avantgard Sportu v Mostě na ulici J. Průchy 1682 (dříve budova CVČ nebo KSČ,  dnes Jungle aréna). Otevírací doba je pondělí až pátek 09-18 hodin a v sobotu 09-12 hodin. Tedy na Silvestra máme otevřeno od 09-12 hodin.


 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe