Domů
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Leden 2017 08:33

Zimní vyžití či dovolená na Mostecku - Sportareál Klíny

Milovníci lyžování si v tomto oblíbeném příjemném a moderním lyžařském středisku přijdou na své. Sportareál Klíny poskytuje řadu možností jak strávit svůj volný čas v zimním období – je ideálním místem pro zimní dovolenou na horách s dětmi či přáteli ale dá se navštívit i příležitostně. V areálu je sedačková lanovka, 5 sjezdovek lehké až střední obtížnosti, 2 lyžařské vleky, snowpark pro freeskiing a snowboarding (který je dočasně mimo provoz), tréninkové centrum, sáňkařská dráha, stanice horské služby, Skibar Mamut a v jeho okolí také běžecké tratě – poskytuje i spoustu indoor aktivit jako například lezení na lezecké stěně či wellness centrum.

Díky širokým sjezdovkám a lyžařské a snowboard škole jsou Klíny ideálním místem pro začátečníky i pokročilé přičemž centrální sjezdovka je i osvícená a nabízí také večerní lyžování. Lanovka, vleky a pokladny jsou k dispozici každý den od 9:00 do 16:00 a v rámci večerního lyžování pak od 17:00 do 20:00 hodin. Tréninkové centrum od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin. Denní skipas pro dospělé v jehož ceně je zahrnuto i pojištění proti úrazu a odpovědnosti vyjde na 440kč, pro děti od 6ti do 15ti let 290kč a pro děti do 6ti let v doprovodu dospělého zdarma – nebo třeba také multičasový skipas kde si nakoupíte 10 hodin a rozložíte si je mezi dny dle vlastní chuti ten vyjde pro dospělé 750kč a pro děti 520kč ale dá se zakoupit řada dalších variant – kompletní tabulku cen najdete zde ( http://www.kliny.cz/zima/lyzovani-zabava/cenik-skipasu )

Po sportovních aktivitách můžete doplnit energii v hotelové bezbariérové restauraci Emeran který pro vás má připravené polední menu, dětská jídla i minutky a hotovky v podobě domácí kuchyně za použití výhradně čerstvých a kvalitních surovin, nabízí také snídaně v podobě bufetu či večeře, posezení na nekuřácké prosklené terase s výhledem na sjezdovku, wi-fi zdarma, dětský servis a velmi profesionální obsluhu, provozní doba je po – čt 10:00 – 20:00 / pá,so 10:00 – 00:00 / ne 10:00 – 22:00. Restaurace Emeran je také spojená s Hotelem Emeran a Chatou Emeran II kde je možné se ubytovat ve stylových a plně vybavených pokojích a v hotelu je k nalezení například i dětská klubovna. Areál také nabízí spoustu vyžití pro děti s instruktory kteří vám z pestrých programů vaše radosti večer vrátí zdravé ale poctivě vyžité a unavené. Ski bar Mamut také podtrhává tu správnou horskou atmosféru, nabízí výhled na krásnou krajinu který umocní italské bombardino nebo jablečný štrůdl a horská čokoláda – samozřejmě ale i řada studených, teplých, alko i nealko nápojů a domácích zákusků. Ubytovat se můžete také v nedalekém rodinném penzionu Stará Škola který je jak název napovídá v budově bývalé základní školy z roku 1898 - ovšem plně rekonstruované, v budově penzionu je také restaurace.

Klíny poskytují a nabízí velkou škálu vyžití a v okolí je spousta míst kam se dá s rodinou či přáteli vydat na tůru či procházku. Nabízí také různé lyžařské kurzy a sportovní programy a v Mosteckém regionu je takovým místem kam můžete odjet takříkajíc vypustit páru v podobě zimního sportování tak i zimního relaxování a nabízí pro to ideální podmínky a zázemí.

Více a blížší informace naleznete na www.kliny.cz

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe