Domů
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Únor 2017 06:28

Zimní vyžití na severu – Ski Areál Telnice

Další zimní centrum zde v regionu kde v plné míře naplníte vaše zimní sportovní potřeby je Ski Areál Telnice. Telnice je obec v Ústeckém okrese a a lyžařské středisko Zadní Telnice je největší lyžařský areál ve východní části Krušných hor a jeho historie sahá až do dob před první světovou válkou. V současné době probíhá postupná modernizace areálu jejímž stěžejním bodem bodem byla výstavba nové lanovky v roce 2013, postupně modernizace pokračují a cílem je z areálu udělat ten nejlepší ve svém okolí.

Ski Areál Telnice v současnosti nabízí 9 sjezdových tratí o celkové délce 5 kilometrů, z toho 4 a čtvrt kilometrů je v případě potřeby zasněžováno technickým sněhem, lanovou dráhu a 6 vleků při celkové přepravní kapacitě 3700 osob za hodinu, hlídané parkoviště pro 600 automobilů, půjčovnu lidí a snowboardů, profesionální lyžařskou školu s výukou v českém, německém i anglickém jazyce a zábavnou dětskou školičku s hračkami. Lyžařská škola zde nabízí komplexní služby pro všechny věkové kategorie – velmi efektivní individuální privátní výuka pro 1 – 2 osoby, intenzivní celodenní privát s obědem, program pro celou rodinu, skupinová výuka pro až 8 osob či víkendová školička. Ski Areál Telnice ve svých prostorách nabízí také základní sortiment občerstvení, na dojezdu je také hlavní stravovací zařízení - pit stop cantina – která nabízí hotová jídla, polévky, kávy i ostatní nápoje včetně místních specialit.

Hlavní sezóna je zde od 24. Prosince 2016 do 28. Února 2017, jednodenní tarif pro dospělého vyjde na 490kč, junior/senior na 400kč a díte na 300kč, v nabídce jsou i zvýhodněné vícedenní tarify.

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe