Domů
PDF Tisk Email
Pátek, 14 Listopad 2014 12:32

14.11. Sport na víkend 15. – 16. 11.

V posledním podzimním utkání na domácí hřišti se představí v neděli od 17:30 hodin fotbalisté FK Baník Most 1909. Jejich soupeřem bude celek 1. SC Znojmo FK. Znojmo je v tabulce na 9. místě se ziskem 19 bodů, ale z toho plných 13 jich získalo na hřištích soupeřů, což ho staví po Táborsku do pozice druhého nejlepšího týmu venku. Most je celkově pořád na 14. místě se ziskem 12 bodů. V posledních dvou kolech však neprohrál a na tyto výsledky se jistě pokusí navázat i proti Znojmu.

V rámci utkání 25. kola zajíždí mostečtí hokejisté v sobotu od 17:00 hodin na led posledního celku tabulky HC Rebel Havlíčkův Brod. Most ve středu prohrál nešťastně doma s Třebíčí 0:1, a potřeboval by v Havl. Brodu vyhrát, aby svému soupeři opět výrazně bodově odskočil a nemusel se trápit případnými myšlenkami na udržení. Momentálně má Most z dvanácté pozice na Havl. Brod náskok velice solidních 16 bodů.

Házenkářky DHK Baník Most mají utkání 8. kola WHIL v Prešově předehráno, protože v sobotu je čeká 1. utkání 3. kola EHF Cupu. Házenkářky odletěly už ve čtvrtek do Ruska, kde v sobotu od 17:00 hodin narazí na silný ruský celek Rostov – Don, který bude určitě v duelu s Černými anděly vysokým favoritem, ale mostecké hráčky se určitě pokusí přivézt z Ruska přijatelný výsledek, aby se příští sobotu v domácím prostředí mohly pokusit vybojovat postup do další fáze soutěže.

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe