Domů
PDF Tisk Email
Neděle, 16 Listopad 2014 17:16

16.11. Mostečtí krasobruslaři sklízeli medaile - video

Mostecký krasobruslařský oddíl exceloval na sobotní celostátní soutěži v České Lípě. Osm dětí přivezlo do Mostu čtyři cenné kovy, z toho dvě zlaté medaile.  Informovala nás o tom předsedkyně oddílu Krasobruslení Most paní Monika Kordíková.

Zlato na krk si pověsila šestiletá Sophie Kučabová z přípravky. Hned pod stupně vítězů se ve stejné kategorii postavila nejmladší členka oddílu pětiletá Evička Blahoutová. V kategorii Nováčci zabojovaly Emička Jančárková a Štěpánka Maříková. „Emička se radovala z bronzové medaile a Štěpánka si odnesla medaili bramborovou,“ sdělila předsedkyně oddílu.

Lucinka Vaňková v kategorii Žačky nejmladší B díky své jízdě vybojovala stříbro. Její vrstevnice Maruška Marková zapomněla kousek své jízdy, ale nevzdala a bojovala až do konce a skončila sedmá. 

V jedné z nejstarších kategorií Žačky B se předvedla Terezka Nikolova, která domů odjela s diplomem za šesté místo. Očekávané zlato vybojoval třináctiletý František Kordík z kategorie Žáci A, který opět roztleskal všechny diváky v hledišti, kteří na jeho jízdu čekali celé odpoledne. Kordík je dětskou krasobruslařskou hvězdou v muzikálu Popelka – kouzelný muzikál na ledě.

Naši úspěšní krasobruslaři předvedou své umnění v rámci exhibičních vystoupení, vždy před slavnostním zahájení, již šestnáctého ročníku Christmas cupu 2014, který se konná od 8 do 20 prosince na mosteckém zimním stadionu. Ve videu připomínáme úspěšnou exhibici našich krasobruslařů z XV. ročníku Christmas cupu.

 

 

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe