Domů
PDF Tisk Email
Úterý, 18 Listopad 2014 19:12

18.11. Ve středu zajíždí Most do Dračí sluje

První polovinu základní části zakončí naše mužstvo ve středu na ledě celku Salith Šumperk. Draci jsou zatím na 9. místě se ziskem 36 bodů. Výrazně více se jim ovšem daří na domácím ledě, kde získali plných 27 bodů, když vyhráli 9 z 11 utkání. Z posledních pěti zápasů Salith vyhrál třikrát. V posledním utkání však v dohrávce 12. kola v pondělí prohrál v Kadani 5:2. V prvním vzájemném duelu vyhráli Draci v Mostě 2:3 po sam. nájezdech. Jedničkou na brankovišti je Vladislav Koutský. V produktivitě obránců se všem ostatním vymyká dvojice Sedlák (15 bodů, 5+10) a Holík (12 bodů, 4+8). Z ostatních beků nikdo nezískal více než tři body. Mezi útočníky zase suverénně dominuje se 23 body (7+16) Patrik Moskal. Nejlepším střelcem mužstva je s 9 brankami Lukáš Žálčík. Mužstvo dlouhodobě vede Radek Kučera. Utkání začne v 18:00 hodin.

Most v sobotu vyhrál na ledě posledního Havl. Brodu 4:6, ale zápas si zbytečně zkomplikoval, když takřka neudržel vedení 0:4 po dvou třetinách. Na mužstvo přišla tradičně slabší chvilka, kdy během pěti minut třikrát inkasoval. Naštěstí se však vzpamatovalo včas, aby odvrátilo případnou blamáž. 19 bodů k dobru na poslední Rebely dává Mostu dostatek klidu k tomu, aby se ve druhé polovině soutěže pokusil zaútočit na vytoužené předkolo play off. Na desáté Benátky má ztrátu pouhé dva body. V Šumperku se do branky s největší pravděpodobností opět postaví Jakub Soukup. I v poli lze očekávat hodně podobnou sestavu, jaká byla v Havl. Brodu. Tedy už bez Divíška, který se dohodl se Slavií Praha, ale s Havlíčkem, který přišel z Kladna. Do sestavy už by se možná mohl vrátit rekonvalescent Tauš.