Domů
PDF Tisk Email
Neděle, 23 Listopad 2014 08:39

23.11. Sedm medailí pro Most

Včera 22.11.2014 proběhl celorepublikový závod v Roudnici nad Labem. Pro náš oddíl se jedná o veleúspěšný závod, ze kterého přivážíme do Mostu sedm medailí.
V nejmladších kategoriích Přípravek nám startovaly tři krasobruslařky a vybojovaly rovnou tři medaile. Nejmladší členka oddílu Evička Blahoutová si poprvé za svoji krátkou kariéru krasobruslařky vyskočila na stupně vítězů a to hned na druhé místo. Sophinka Kučabová opět nezklamala a dokázala, že na první místo prostě patří – v ruce držela pohár zlaté barvy. Hned za ní skončila na druhém místě, v té samé kategorii, Sašenka Vitmayerová, která za náš oddíl závodila poprvé. Po nejmenších dětech se na závodě předvedli naši Nováčci a to Emička Jančárková a Štěpánka Maříková. Emička, která v den závodu slavila narozeniny, dostala ten nejkrásnější dárek, který si může sportovec přát a to cenný kov (bronz). Štěpánka opět dokázala, že jí přezdívka Brambora není přidělena jen tak – vyjela opět čtvrtou příčku. Stupínky vítězů si od Mosteckého oddílu jen tak neodpočaly a po Nováčcích na ně vystoupala Maruška Marková z kategorie Žačky ml. B, která vybruslila místo třetí. Závod pokračoval ve večerních hodinách, kde svoji volnou jízdu předvedla Domča Kolmanová – Žačka ml. A, která si dojela pro krásné třetí místo. Terezka Nikolova zajela vydařenou jízdu, v které se jí povedl i skok Axel, který ji sem tam zlobí – dosáhla však ,,až,, na krásné šesté místo. Závody zakončil jediný hoch oddílu a to Fanda Kordík – Žák A, který opět zvedl ze sedaček obecenstvo a zajel bezchybnou jízdu, která byla obohacena novým skokem a to dvojitým Toleoopem.

Veliké díky závodníkům a trenérkám! Jen tak dál!!!

Přípravka I.
2. místo           Blahoutová Eva

Přípravka II.
1. místo           Kučabová Sophie
2. místo           Vitmayeroá Alexandra

Nováčci
3. místo           Jančárková Ema
4. místo           Maříková Štěpánka

Žačky ml. B
3. místo           Marková Marie

Žačky ml. A
3. místo           Kolmanová Dominika

Žák A
1. místo           Kordík František

Žačky B
6. místo           Nikolova Tereza

Kordíková Monika, předseda oddílu

HaKC Baník Most, z.s. - oddíl krasobruslení

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe