Domů
PDF Tisk Email
Neděle, 07 Prosinec 2014 06:13

7.12.  Most se může pochlubit osmi medailemi

 Včera 6.12.2014 vyjel oddíl krasobruslení na celorepublikový závod do nedaleké Bíliny, kde se mu opět dařilo. Jak už to tak bývá zvykem, tak krasobruslaři/ky z Mostu si navzájem zahřívali stupně vítězů a jen tak nikoho tam nepustili.

V dopoledních hodinách svůj um předvedly hned tři krasobruslařky z oddílu v Mostě a všem se zadařilo. Sophinka Kučabová v kategorii Přípravka si svým nejlepším výkonem vybojovala zlato. V té samé kategorii se ještě předvedla nejmladší členka oddílu Evička Blahoutová, která vybojovala medaili bramborovou. V Přípravce neomezené věkem se předvedla a svůj první závod v této sezóně zajela Justýnka Janderová. Moc se jí dařilo a přiváží stříbro.

Závod pokračoval pro Nováčky, kde nás reprezentovaly hned tři holčiny a dokázaly, že mají na to být jedny z nejlepších. Emička Jančárková zajela krásnou jízdu, za kterou byla od rozhodčích obodována tak, že vybojovala druhou příčku a přiváží stříbro, Domča Loucká též předvedla to nejlepší a zařadila se hned vedle Emičky a to na příčku třetí a domů si odváží bronz. Třetí zástupkyně z této kategorie Štěpánka Maříková si vyjela krásné šesté místo.

V odpoledních hodinách přišla řada na ty větší. V kategorii Žačky mladší B startovaly Lucinka Vaňková a Maruška Marková. Obě bruslařky zajely jedny z nejlepších jízd ve své kategorii a obě přivážejí medaile. Lucinka si vyjela stříbro a Maruška bronz.

Závod pokračoval pro kategorii Žačky B, kde se předvedla Šárka Tůmová, která vybojovala sedmé místo a za sebou zanechala spoustu soupeřek.

V nejstarší kategorii Adult se předvedla Klárka Palková a díky své jízdě si mohla stoupnout hned pod tu nejlepší a to na druhou příčku na stupních vítězů – přiváží stříbro.

Jak už to tak bývá zvykem, tak celý závod ukončil svoji jízdou, kterou vždy roztleská celý stadion, Fanda Kordík, který do Mostu přiváží zlato.

Výsledky:

ADULT
2. místo           Palková Klára                        

ŽÁK A
1.místo            Kordík František                    

ŽAČKA B
7. místo           Tůmová Šárka                       

ŽAČKA MLADŠÍ B
2. místo           Vaňková Lucie                      
3. místo           Marková Marie                                  

NOVÁČEK

2. místo           Jančárková Ema                     
3. místo           Loucká Dominika                 
6. místo           Maříková Štěpánka               

PŘÍPRAVKA
neomezená věkem
2. místo           Janderová Justýna                 

PŘÍPRAVKA – po 1.7.2008
1. místo           Kučabová Sophie                  
4. místo           Blahoutová Eva         
 
Kordíková Monika, předseda oddílu
HaKC Baník Most, z.s. - oddíl krasobruslení

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe