Domů
PDF Tisk Email
Pátek, 12 Prosinec 2014 21:17

12.12 Meteor Třemošná suverénně triumfoval v nejmladší věkové kategorii

V pátečním podvečeru vyvrcholil soubojem o medaile Christmas Cup 2014 pro věkovou kategorii 2006/07. Celý turnaj naprosto jednoznačně opanoval celek Meteoru Třemošná, který ve finále rozstřílel východočeský výběr Young Talents vysoko 13:3. Třemošná v průběhu celého turnaje nenašla přemožitele, každého svého protivníka porážela výrazným brankovým rozdílem.
Meteor Třemošná – Young Talents 13:3 (7:2, 6:1)
Sestava Třemošná: Ebenstreit – Matějka, Lédl, Prošek, Kubica, Reisnecker, Marton, Hušák, Kozlík, Feifrlík, Hnát
Sestava Young Talents: Kvaček – Kulhánek, Voděracký, Nedomlel, Jón, Krištof, Kamaryt, Felcmanová, Nováková, Sajdl
Branky: Kubica 4, Matějka 3, Marton 3, Lédl 2, Reisnecker – Voděracký, Nedomlel, Nováková
Rozhodčí: Šoustek
Západočeši měli raketový vstup do zápasu. Už po 12 vteřinách otevřel skóre zápasu Matějka. Tentýž hráč se trefil na konci první minuty i podruhé, a začalo být jasné, že ve finále se zřejmě žádné velké drama konat nebude. Hráči Young Talents se sice v následujících minutách herně trošku vzchopili, vytvořili si i nějaké šance, které ale s přehledem pochytal Ebenstreit. Přesto se ale Východočeši dokázali, v 8. minutě zásluhou Nedomlela, brankově prosadit. Jenže Meteor rychle kontroval brankami Matějky a Kubici. Po tyčce Krištofa z Young Talents, přišly další dvě trefy Meteoru. Zasloužili se o ně Marton s Kubicou. Voděracký sice dokázal ještě snížit na 2:5, ale závěr první půle patřil opět žluto-modrým. Kubica svou další brankou a po něm ještě Marton z trestného nájezdu upravili na poločasových 2:7.
Třemošná dokázala zopakovat i do druhé půle stejný nástup, jaký předvedla v úvodu utkání. Lédl a Kubica za necelou minutu druhé půle navýšili skóre už na 2:9. Hráči Young Talents poté neproměnili dva trestné nájezdy za sebou a přišel další trest. Meteor šňůrou čtyř branek během šesti minut navýšil skóre až na 2:13. Do střelecké listiny se postupně zapsali Marton, Reisnecker, Lédl a Kubica. Poslední slovo však měli hráči východočeského výběru. V poslední minutě korigovala z trestného nájezdu Nováková.