Domů
PDF Tisk Email
Pátek, 16 Leden 2015 08:10

  16.1. Sportovní program v Mostě na víkend 17. – 18. 1. 2015

Třetí lednový víkend bude na sportovní události, které se budou konat přímo v Mostě, poněkud chudší. Jediným sportovním odvětvím, které se představí na domácím hřišti, bude ženská házená. V sobotu od 18:00 hodin přivítá DHK Baník Most v rámci utkání 11. kola WHIL celek DHC Sokol Poruba. Most je v tabulce na 3. místě se ziskem 15 bodů, Poruba je na 5. místě s 13 body. Černé Anděly povede do utkání bývalý asistent Dušana Poloze Jiří Hanus, který po nečekaném odchodu Poloze, zaskakuje na dvě utkání na postu hlavního kouče. Od pondělí potom mužstvo povede Ľuboš Hudák, který přichází k mužstvu z týmu HC Veselí. V Mostě bude po házené jistě hlad, protože domácí hráčky sehrály poslední mistrovské utkání doma zhruba před dvěma měsíci, 19. listopadu proti Partizánskému.
Hokejisté HC Most zajíždějí v rámci utkání 45. kola 1. ligy až do dalekého Havířova, kde sehrají mistrovské utkání v sobotu od 17:00 hodin. Most je v tabulce na 12. místě, když na sestupovou příčku má náskok plných 16 bodů, takže v tomto směru mohou být mostečtí hokejisté zcela v klidu. Na druhé straně předkolo play off je vzdáleno rovněž propastných 13 bodů, takže hokejisty čeká ve zbývajících zápasech sezóny relativně klid.
Basketbalisté BK Baník Most sehrají oba své víkendové duely ve 2. lize na hřištích soupeřů. V sobotu hrají od 18:00 ve Slaném, v neděli potom už od 9:00 na Kladně.
Fotbalisté během víkendu žádné utkání zimní Tipsport ligy 2015 nehrají.

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe