Domů
PDF Tisk Email
Středa, 04 Únor 2015 07:21

   4.2. Avantgard sport připravil na měsíc únor akci při zapůjčení lyžařského vybavení

V termínu od 9. 2. – 15. 2. 2015 budou v okrese Most jarní prázdniny. Spousta rodičů si v tomto termínu bere dovolenou, aby mohli spolu se svými ratolestmi vyrazit na hory, užít si sněhu, zalyžovat si. Prodejna Avantgard Sport, nacházející se na adrese J. Průchy 1682 (v areálu současné Jungle arény), pro Vás i proto připravila na celý měsíc únor velkou slevovou akci při zapůjčení lyžařského vybavení. Pokud se chystáte vyrazit v době jarních prázdnin na hory zalyžovat si a uvažujete o tom, že si lyžařské vybavení pro tuto příležitost pouze zapůjčíte, potom by slevová akce, která vstoupí v platnost dne 1. 2. 2015 v prodejně Avantgard Sport, mohla být pro Vás opravdu zajímavá.
Avantgard Sport na celý měsíc únor připravil akci, kdy zapůjčení kompletního lyžařského setu, který obsahuje kromě lyží, i hůlky, lyžařské boty a případně i lyžařskou helmu, bude stát na celý týden pouze 900,- Kč. Samozřejmě, že bude třeba složit vratnou zálohu ve výši zapůjčeného zboží. Záloha se Vám pochopitelně při navrácení věcí vrátí. Pokud byste byli se zapůjčenými věcmi natolik spokojeni, že byste se rozhodli si je ponechat, potom ani tato skutečnost nepředstavuje žádný problém. Nemusíte v podstatě nic řešit, jednoduše si věci ponecháte a Avantgard Sportu zůstane Vaše záloha, kterou jste na zapůjčené zboží složili.

Avantgard Sport nabízí v rámci svých služeb zcela pochopitelně i odborný servis na úpravu a namontování vázání. To vše řeší přímo na prodejně mechanik specialista, který je každodenně přítomen. To vše za nejlepší ceny v mosteckém regionu a s jistotou, že vše bude hotovo do 24 hodin. Chystáte - li se tedy do Avantgard Sportu k zapůjčení lyžařského vybavení, nenechávejte vše na poslední chvíli, přijďte zavčas, abyste se mohli vybrat věci podle Vašich představ a zároveň se stihlo provést seřízení vázání, případně ještě další potřebné úpravy.

Pokud si chcete lyžařské vybavení zakoupit, potom i pro Vás Avantgard Sport připravil v současné době velké slevy na veškeré lyžařské vybavení (lyže, snowboardy, lyžařské boty, hůlky, vázání, helmy). Přijďte se sami přesvědčit, prodejna a půjčovna Avantgard Sport je tady pro Vás. 

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe