Domů
PDF Tisk Email
Čtvrtek, 05 Únor 2015 06:16

5.2.  Easter Cup 2015 má za sebou uzávěrku přihlášek

Ke dni 31. ledna 2015 byla ukončena registrace přihlášek na velký mezinárodní turnaj Easter Cup, který proběhne na přelomu března a dubna na mosteckém zimním stadionu. Turnaj byl vypsán pro pět různých věkových kategorií, ve kterých se představí na šest desítek mužstev z celé Evropy. Opět tedy půjde o velice dobře obsazený turnaj, na kterém nebude v žádném případě chybět ani kvalita, tak jak je na turnajích pořádaných Avantgard Hockey zvykem.

Ze zahraniční bude mít nejvyšší účast týmů Německo. Známá líheň mládežnických hokejistů Jungfalken Heilbronn se pro tento ročník rozhodla obsadit všechny vypsané věkové kategorie. Z Manheimu přicestují Mad Dogs, kteří také nejsou na mosteckém turnaji žádným nováčkem. Poslední německý mistr mezi dospělými ERC Ingolstadt rovněž vyšle na turnaj svého zástupce. Z Německa se dále zúčastní EHC 80 Nürnberg, EHC Chemnitz, ETC Crimmitschau či EV Regensburg.

Z Ruska přijede mládežnický výběr jednoho z nejbohatších a nejlepších klubů KHL SKA St. Petersburg. Účast potvrdil i jeho městský mládežnický rival  Gladiator ST. Petersburg. Z Běloruska se můžete těšit na Junosť Minsk. Švédsko bude mít svého zástupce v týmu Helsingborg Hockey.  Po úspěchu na Christmas Cupu 2014, kde vyhrál obě kategorie, do kterých se přihlásil, potvrdil svou účast špičkový slovenský mládežnický výběr HMS Slovak Select. Tomu se bude snažit konkurovat další slovenský výběr Slovakia Volwes. Prezentovat se bude samozřejmě i celá řada českých klubů, jako např. Sparta Praha, Kometa Brno a mnoho dalších.

Tradičním účastníkem bude i mezinárodní výběr Avantgard Hockey, který obsadí opět všechny věkové kategorie. Soupisky tohoto výběru už jsou téměř hotové, přesto zbývá v každé kategorii ještě několik volných míst pro ty, jež by měli chuť si v tomto úspěšném výběru zahrát. Avantgard Hockey zdaleka nebývá na tomto turnaji jenom do počtu. Stačí připomenout jeho úspěchy z poslední doby. Na Christmas Cupu si připsal po jednom vítězství v ročníku 2012 a 2014, na Easter Cupu potom jeho hráči triumfovali v roce 2012 a 2013, vždy ve dvou věkových kategoriích. V jeho dresu se v minulosti představilo několik současných českých a slovenských reprezentantů, jakými byli např. bratři Michal a Miloš Romanové (Třinec), současní hráči reprezentace Slovenska U18 nebo Martin Weinhold (Karl. Vary) člen české reprezentace U18 a také mnoho dalších.


 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe