Domů
PDF Tisk Email
Pátek, 06 Únor 2015 06:08

  6.2. Sportovní víkend mosteckých celků 7. – 8. 2.

Následující sportovní víkend se v Mostě ponese ve znamení jediného sportu, kterým bude házená. Zatímco fotbal, ale třeba i hokejbal, si stále užívají „zimního spánku,“ tak hokejisté zakončili ve středu utkáním v Šumperku základní část 1. ligy. Mostecké hokejisty čeká ještě šest duelů ve skupině o udržení, ale z jejich pohledu to bude spíše formalita, protože o sestup se utkají Havl. Brod a Prostějov. V prvním duelu přivítají hokejisté ve středu 11. února doma Prostějov. Basketbalisté BK Baník Most mají tento víkend volno, jejich soutěž pokračuje opět až za týden.

Jediným celkem, který se o tomto víkendu představí v domácím prostředí tak budou házenkářky DHK Baník Most, které ve 14. kole Interligy přivítají na své palubovce v sobotu od 18:00 hodin Zlín. Černí andělé si museli kvůli chřipkové epidemii nechat odložit utkání z minulého kola, kdy se měli představit v Šaľe. Tento víkend však už proti Zlínu doma určitě nastoupí. Most bude v utkání zcela jistě velkým favoritem. Most je v tabulce třetí se čtyř bodovou ztrátou na první Michalovce, ale má zápas v Šaľe k dobru. Zlínu patří osmá příčka. Navíc to bude první představení nového trenéra Ľuboše Hudáka před domácím publikem. Svůj první zápas na lavičce Mostu však odkoučoval už před 14 dny na palubovce ŠKP Bratislava.

O víkendu bude rovněž pokračovat i 1. liga házené žen. Mostecké béčko se tentokráte vydá do Prahy, kde se v neděli od 16:30 postaví celku z Kobylis. Mostecká rezerva v soutěži ze 13 kol vyhrála pouze třikrát a v tabulce je na 11. místě ze 13 účastníků. Oproti tomu Kobylisy jsou čtvrté, ale na první Plzeň ztrácejí propastných devět bodů. I tak však budou v souboji s mosteckým béčkem zcela jednoznačným favoritem.

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe