Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Sunday, 01 February 2015 09:03
There are no translations available.

  1.2. Mosteckým krasobruslařům se opět dařilo – vezeme domů sedm medailí.

Do nedalekého Litvínova se v sobotu vypravilo deset krasobruslařů/ek z mosteckého oddílu. Opět dokázali, že patří mezi ty nejlepší bruslaře/ky a vybruslili několik cenných kovů.

V nejmladších kategoriích Přípravek nás reprezentovaly tři krasobruslařky a dokázaly vybruslit hned čtyři medaile. Nejmladší Evička Blahoutová si do Litvínova zajela pro zlato. Zlatěnka, jak začínáme říkat naší Sophince Kučabové, si za svoje výkony v Litvínově vybojovala hned dvě zlata, když se předvedla jak v prvcích, tak ve volné jízdě. Sašenka Vitmayerová si ze závodu odvezla krásnou stříbrnou medaili, přičemž jí zlato uniklo opravdu o ,,chlup,,.

Po nejmladších dětech se na ledě předvedly Žačky mladší B, ve kterých nás reprezentovaly Lucinka Vaňková a Maruška Marková. Holky zajely ty nej jízdy a dokázaly, že jsou ve své kategorii ty nejlepší. Lucinka vybojovala první příčku a Maruška příčku druhou.

V odpoledních hodinách se na ledě předvedly závodnice z kategorie Nováčci. V kategorii, ve které nás reprezentovaly hned tři závodnice, se bylo na co koukat… Na led nastoupilo hned třiadvacet krasobruslařek. Naše zástupkyně dokázaly, že patří mezi ty lepší bruslařky a obsadily příčky do desátého místa. Emička Jančárková, která svoji jízdu obohatila povedeným skokem Axelem, si vybruslila krásné páté místo. Štěpánka Maříková, která dokázala, že je možné zajet celou jízdu s úsměvem, si, nejen kvůli němu, vyjela sedmé místo. Dominička Loucká dala do jízdy také vše, jenže jedno škobrtnutí při holubičce ji odsunulo ,,až,, na místo deváté.

Po zástupkyních něžného pohlaví na led naskočil Fanda Kordík, který předvedl krásnou jízdu plnou dvojitých skoků. Náležitě byl porotou odměněn čísly převyšujícími hodnotu ,,3,, - přiváží zlato.

Po Fandovi se, jako poslední reprezentantka oddílu, předvedla Šárka Tůmová, která díky svému výkonu za sebou zanechala hned devět soupeřek a při vyhlašování výsledků se postavila na krásné osmé místo.

Kordíková Monika, předseda oddílu

HaKC Baník Most, z.s. - oddíl krasobruslení

 

AVANTGARD SPORT TV


Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe